Son Dakika Haberleri: Fotoğraftaki Gerçekten Melekmi!

Fotoğraftaki Gerçekten Melekmi!

11 yıl önce

1
14 yaşındaki kızının fişini çekmeye hazırlanan kadın gördüğü ışığı fotoğraflayınca bu kare ortaya çıktı. 14 yaşındaki kızı hastanede yaşam savaşı verirken çekilen bu görüntüde kızını hayata döndüren meleklerin olduğunu iddia ediyor. Bazı Amerikan gazetelerinde de yer alan fotoğraf, tartışmalara yol açtı. Kimine göre 'Bu tamamen bir sahtekarlık', kimine göre ise 'Fotoğraftaki ışık melek olabilir'...
2
Solunum makinasına bağlı kızının fişi çekilecekken bu ışığı gören annenin çektiği fotoğraf tartışma yarattı.
3
Daily Mail'de yer alan habere göre, Kuzey Carolina'da yaşayan Collen Banton, kızının yaşam destek ünitesinden çekilme kararı sürecinde bu mucizenin yaşandığını söylüyor.
4
14 yaşındaki kızı Chelsea'nın ağır zatüre teşhisi ile hastanede yatarken enfeksiyon kaptığını ve solunum cihazına bağlandığını anlatan anne Banton, ailenin ve arkadaşlarının veda etmeye hazırlandığı sırada hemşire ile birlikte alışmamış bir ışık gördüğünü iddia ediyor.
5
Banton “Bu parlak ışığı gördüğüm zaman şoke oldum ve meleğe benzediğini düşündüm. İlk denememde digital kamera fotoğraf çekmedi. İkinci denememde başarılı oldum. Sonra da Chelsa kendi kendine nefes almaya başladı” diyor.
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16Haber Yayın Tarihi: 25.12.2008 10:03 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bir zamanlar güzelliğiyle mest ediyordu! Prenses Caroline son haliyle şaşırttı Herkes bilmez! Büyükanıt, totemiyle bakın Fener'i nasıl şampiyon yaptı 83'lük İngiliz'in, emeklilik oyunu! Türkiye'de gününü gün ederken ülkesini dolandırdı Canlı yayında skandal! 74'lük kocasını, 60 yaşındaki adamla duşta aldattı Kuruluş Osman'ın Ayşe Hatun'u Açelya Özcan, yatak pozuyla nefes kesti!