Frikiğe ramak kala! Sütyen giymeyen yıldız, gecelerde fena dağıttı - Son Dakika

Frikiğe ramak kala! Sütyen giymeyen yıldız, gecelerde fena dağıttı

Türkiye'de geçirdiği estetik ameliyatlarla bir dönem tüm dikkatleri üzerine çeken Towie'nin eski yıldızı Lauren Goodger, Londra gecelerinde fena dağıttı.

1
Açılımı 'The only way is essex' olan ve İngiltere'nin en çok izlenen reality şovlarından biri olan Towie'nin eski yıldızı Lauren Goodger, Londra'da bir parti çıkışı objektiflere takıldı.
2
Payetli mini eteği ve nude bir bluzle oldukça cesur bir tarza bürünen Goodger'ın göğüs dekoltesi, sık sık açılma riskiyle karşı karşıyaydı.

3
Alkolün etkisiyle yürürken zorlanan 32 yaşındaki yıldız, flaşlardan rahatsız olsa da, fotoğraflanmaktan kurtulamadı.
4
Basının yoğun ilgisiyle karşılaşan Goodger, gözlerini açık tutmakta zorlanıyordu.
5
Sütyen giymediği görülen yıldız, dekoltesine güçlükle sahip çıktı.
6
Bir dönem Türkiye'ye gelerek çeşitli estetik operasyonlar geçiren Goodger'ın, en bilinen operasyonu yağ aldırma işlemiydi.
7
8
9

YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Kıvrak danslarıyla hayran bırakan fenomen gelin adayı Solmaz'ın son hali, takipçilerini hayal kırıklığına uğrattı Depp gözünü kararttı! Eşiyle yasak aşk yaşayan Musk'ı cinsel organını kesmekle tehdit etti Güzel tenisçi Eden Silva, ateşli paylaşımlarıyla modellik ajanslarını peşine taktı Ünlü oyuncu Demi Moore'dan bomba etkisi yaratacak proje! Cinsel ilişki dersleri verecek Eliyle balık tutan kadın neye uğradığını şaşırdı! Balığın içinden küçük balık çıktı