Son Dakika Haberleri: Funda Arar'dan Yeni Albüm

Funda Arar'dan Yeni Albüm

9 yıl önce

1
Bugüne kadar yaptığı yedi albümle büyük bir hayran kitlesine sahip olan Funda Arar'ın yeni albümü 10 Şubat'ta piyasaya çıkıyor.
2
‘Aşkın Masum Çocukları' adlı albümün düzenlemelerini Arar'ın eşi Febyo Taşel üstlenirken, Naghdaliyev, Saro Secikyan, Hristos Promiras, Antonis Vardis ve Türk edebiyatının büyük ustasımerhum şair Nâzım Hikmet Ran'ın sözleri Funda Arar'ın yorumuyla albümde yerini aldı.
3
Aylar öncesinde başlayan albüm çalışmaları Mehmet Turgut'un fotoğrafları, Bahar Kongel'in styling'i ve Tuvana Büyükçınar'ın Arar için hazırladığı kostüm tasarımlarıyla renklendi.
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15Haber Yayın Tarihi: 30.01.2011 10:47 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Meraklı Köfteci'nin Fatma'sı Gölgen Bengü'ye, bir de şimdi bakın! Mesleğini duyan kulaklarına inanamıyor Dünyanın en sağlıklı şehirleri açıklandı! Listede Türkiye'den 5 il var 'Çakma Atatürk'lerin ekmek kavgası! 'En çok ben benziyorum' diye birbirlerine girdiler 17 yaşındaki genç kızın mükemmeliyetçiliği sonu oldu! Kendini asarak öldürdü Sıcak suya ekleyip için! Cinsel güce güç katıyor, erkeklerin gizli sorununa derman oluyor!