Futbol Dünyası Yasta - Son Dakika

Futbol Dünyası Yasta

7 yıl önce

Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı yaşam savaşını kaybetti.

1
Efsane Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı yaşam savaşını kaybetti. Vefat haberinin ardından sosyal medyadan taziye mesajları yağdı.
2
Muharrem İnce: Bursaspor'u şampiyon yapan Başkan İbrahim Yazıcı'ya Allah'tan rahmet diliyorum. Bursaspor camiasının başı sağolsun.

3
Ece Erken: Allah rahmet eylesin-sevenlerine sabır versin, başımız sağolsun. Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı'yı kaybetmişiz.
4
Mustafa Yumlu: İbrahim Yazıcı'ya Allah'tan rahmet, Bursaspor camiası ve Yazıcı ailesine sabırlar dilerim.

5
Emre Çolak: Bursaspor'un ve Türk sporunun başı sağılsun. Başkan İbrahim Yazıcı başın sağolsun.
6
Egemen Korkmaz: Bursaspor ve Yazıcı ailesinin başı sağolsun. Mekanın cennet olsun İbrahim Başkan. Allah rahmet eylesin.
7
Selçuk İnan: Değerli Başkan İbrahim Yazıcı'yı kaybettik Türk futbolu ve Bursaspor camiasının başı sağolsun.
8
Nuri Şahin: Bursaspor başkanı İbrahim Yazıcı'nın yakınlarına sabır, Bursaspor ve Türk futbol camiasına başsağlığı dilerim
9
Hakan Şükür: Çok değerli başkanım İbrahim Yazıcı'nın Vefatını büyük bir üzüntü ile öğrendim. Rabb'imden rahmet ve kederli ailesine başsağlığı dilerim

Haber Yayın Tarihi: 07.05.2013 02:55 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Çocuk oyuncu Nikita Pearl Waligwa, beyin tümörü nedeniyle hayatını kaybetti Akşam yemeği için aldıkları dolmalık biberin içinden canlı kurbağa çıktı! Tokatçı filminin güzeller güzeli Emine'sine bir de şimdi bakın! Hollywood'un ünlü cinsel ilişki terapisti Amie Harwick sevgilisi tarafından öldürüldü Rakamlar ürküttü! Hangi ülkenin ne kadar nükleer silahı var?