Son Dakika Haberleri: Futbolcu Nasıl Tavlanır

Futbolcu Nasıl Tavlanır

10 yıl önce

1
Sırp futbolcu Dino Drpiç'in eşi Nives Celsius, futbolcu tavlamanın sırlarını anlattı.
2
Almanya (Bundesliga) 1.Ligi'nde Karlsruhe'de forma giyen Sırp futbolcu Dino Drpiç'in eşi Nives Celsius, Alman Bild gazetesi için “futbolcuları elde tutmanın” sırlarını yazdı.
3
. Daha önce 'Real Madrid'in dünyaca ünlü stadı Santiago Bernabeu'da sevişmek en büyük hayalimiz' açıklamasını yaparak gündeme oturmuştu.
4
Dino Drpic takımında 69 numaralı formayı giymek istemiş ancak yönetim izin vermemişti. takımında giydiği 69 numaralı forma da tartışılmıştı.
5
Celsius'un başlıca önerileri şunlar:

Dürüst olun: Eski maceralarınızı gizlemeye çalışmayın. Çünkü geçmişinizin tüm detayları, çok yakın bir zamanda herkes tarafından konuşulur hale gelecektir. Bunları “gençliğin yol açtığı büyük hatalar” olarak anın.
6
Hiçbir zaman kendinizi tamamıyla teslim etmeyin: Eğer futbolcular, sizi tamamen fethettiklerini hissederlerse, keşfedilmemiş ve yeni “alanlar” arayacaktır. Bu yüzden onlara karşı hissettiğiniz duyguları abartılı göstermeyin.
7
Asla gereksiz konularda canını sıkmayın: “Neredeydin?” ya da “Dün kiminle birlikteydin?” gibi soruları kendinize kesinlikle yasaklayın. Zor zamanlarında destekleyin: Maçlarına ve sorunlarına ilgi gösterin, başarılarını övün. Yenilgiyle biten bir maçın ardından cinsellik her zaman hoş karşılanır.
8
Cinsellik futbolcular için çok önemlidir: Yatakta sıkıcı olmayın ve tecrübesiz biri gibi davranmayın.
9
Alçakgönüllü olmayın: Size vereceği pahalı hediyeleri geri çevirmeyin. Bırakın sizin mutluluğunuzu düşündüğünü kanıtlasın. Siz de ona hediyeler alın, ancak çok pahalı olmamasına dikkat edin.
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24Diğer Galeriler

Obez Kadın, Barbie Bebek Olmak İçin Ameliyat Oldu! Son Hali İnanılmaz Kim Milyoner Olmak İster'de İlginç Sorular Ünlü Çift Kimseye Aldırış Etmedi, Denizde Aşka Geldi Her Sabah Aç Karnına İçene 1 Ayda 20 Kiloya Kadar Verdiriyor Kilolarıyla Dalga Geçilen YouTuber Danla Bilic, Mide Küçültme Ameliyatı Oldu