Futbolcular Neyle Suçlanıyor? - Son Dakika

Futbolcular Neyle Suçlanıyor?

04.12.2011 18:32

1
Şike iddianamesinde ismi geçen ünlü futbolcular neyle suçlanıyor? işte tüm ayrıntılar:
2
MEHMET YILDIZ: Eskişehirli futbolcu, Sivas'tayken F.Bahçe maçında şike yapmakla suçlanıyor. Yıldız'ın, “Fener'i şampiyon yaptık” sözleri basına yansımıştı.
3
ÜMİT KARAN: Ümit Karan'ın, Eskişehir-F.Bahçe maçı öncesi Ali Kıratlı'dan bir çanta içinde şike parası aldığı, daha sonra çantadan bir hediye saat çıktığı öne sürülmüştü.
4
SEZER ÖZTÜRK: Eskişehir'deyken, F.Bahçe önünde kötü, Trabzonspor maçında daha iyi oynaması için yönlendirildiği iddia edilmişti.
5
İBRAHİM AKIN: Beşiktaş ile oynanan Türkiye Kupası finali öncesi yönetici Serdal Adalı ve teknik direktör Tayfur Havutçu aracılığıyla transfer teklifi aldığı, bir at sözü verildiği ileri sürülmüştü.
6
İSKENDER ALIN: Türkiye Kupası finali öncesi Beşiktaş'tan şike teklifi aldığı iddia edilmişti.
7
SERDAR KULBİLGE: Şu an Ankaragücü'nde oynayan G.Birliği'nin eski kalecisi, Fenerbahçe maçında şike yapmakla suçlanıyor.
8
VEDERSON: Bursasporlu oyuncunun, F.Bahçeli Brezilyalı futbolcular ve tercüman aracılığıyla Trabzon'a karşı teşvik edildiği iddia edilmişti.
9
KORCAN ÇELİKAY: Sivaslı eski kalecinin, F.Bahçe maçında şike yaptığı, mini cooper marka bir araç aldığı ileri sürülmüştü. Savcılık, el konulan otomobilin sahibine iadesine izin verdi.

10
MURAT ŞAHİN: Cemil Turan, Yavuz Ağırgöl ve Mehmet Yenice'nin, A.Gücülü oyunculara Kasımpaşa'da kalecilik yapan Murat Şahin aracılığıyla ulaşmaya çalıştığı, kalecinin eşinin telkinleri üzerine teklifi reddettiği öne sürülmüştü.
11
MAHMUT BOZ: Sivas'ta kiralık oynayan Mahmut Boz'un, G.Birliği'ndeyken F.Bahçe maçında şike teklifi aldığı ortaya atılmıştı.
12
MUSTAFA ULAŞ ORTAKAYA: Geçen sezon Rize'de oynayan, devre arasında Karşıyaka'ya geçen Mustafa Ulaş Ortakaya futbolu bıraktı. 35 yaşındaki Ortakaya'nın, oynamadığı Karşıyaka-Giresun maçıyla bağlantısı olduğu ileri sürülüyor.
13
EMENİKE: Karabük'teyken F.Bahçe'ye transferi karşılığı maçta oynamadığı öne sürülmüştü.

Son Dakika Futbolcular Neyle Suçlanıyor? - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement