Futbolcular Neyle Suçlanıyor? - Son Dakika

Futbolcular Neyle Suçlanıyor?

04.12.2011 18:32

1
Şike iddianamesinde ismi geçen ünlü futbolcular neyle suçlanıyor? işte tüm ayrıntılar:
2
MEHMET YILDIZ: Eskişehirli futbolcu, Sivas'tayken F.Bahçe maçında şike yapmakla suçlanıyor. Yıldız'ın, “Fener'i şampiyon yaptık” sözleri basına yansımıştı.
3
ÜMİT KARAN: Ümit Karan'ın, Eskişehir-F.Bahçe maçı öncesi Ali Kıratlı'dan bir çanta içinde şike parası aldığı, daha sonra çantadan bir hediye saat çıktığı öne sürülmüştü.
4
SEZER ÖZTÜRK: Eskişehir'deyken, F.Bahçe önünde kötü, Trabzonspor maçında daha iyi oynaması için yönlendirildiği iddia edilmişti.
5
İBRAHİM AKIN: Beşiktaş ile oynanan Türkiye Kupası finali öncesi yönetici Serdal Adalı ve teknik direktör Tayfur Havutçu aracılığıyla transfer teklifi aldığı, bir at sözü verildiği ileri sürülmüştü.
6
İSKENDER ALIN: Türkiye Kupası finali öncesi Beşiktaş'tan şike teklifi aldığı iddia edilmişti.
7
SERDAR KULBİLGE: Şu an Ankaragücü'nde oynayan G.Birliği'nin eski kalecisi, Fenerbahçe maçında şike yapmakla suçlanıyor.
8
VEDERSON: Bursasporlu oyuncunun, F.Bahçeli Brezilyalı futbolcular ve tercüman aracılığıyla Trabzon'a karşı teşvik edildiği iddia edilmişti.
9
KORCAN ÇELİKAY: Sivaslı eski kalecinin, F.Bahçe maçında şike yaptığı, mini cooper marka bir araç aldığı ileri sürülmüştü. Savcılık, el konulan otomobilin sahibine iadesine izin verdi.

10
MURAT ŞAHİN: Cemil Turan, Yavuz Ağırgöl ve Mehmet Yenice'nin, A.Gücülü oyunculara Kasımpaşa'da kalecilik yapan Murat Şahin aracılığıyla ulaşmaya çalıştığı, kalecinin eşinin telkinleri üzerine teklifi reddettiği öne sürülmüştü.
11
MAHMUT BOZ: Sivas'ta kiralık oynayan Mahmut Boz'un, G.Birliği'ndeyken F.Bahçe maçında şike teklifi aldığı ortaya atılmıştı.
12
MUSTAFA ULAŞ ORTAKAYA: Geçen sezon Rize'de oynayan, devre arasında Karşıyaka'ya geçen Mustafa Ulaş Ortakaya futbolu bıraktı. 35 yaşındaki Ortakaya'nın, oynamadığı Karşıyaka-Giresun maçıyla bağlantısı olduğu ileri sürülüyor.
13
EMENİKE: Karabük'teyken F.Bahçe'ye transferi karşılığı maçta oynamadığı öne sürülmüştü.

Son Dakika Futbolcular Neyle Suçlanıyor? - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yıldız Savaşları'nın Darth Vader'ı David Prowse hayatını kaybetti Cinsel içerikli videolarını satan genç modelin para kazanma planı mide bulandırdı Bir anda köpürmeye başladı! Türkiye'nin en büyük tatlı su gölü Eğirdir can çekişiyor Ekranların haşarı çocuğu Şoray Uzun'dan yıllar sonra gelen itiraf! Duyunca çok şaşıracaksınız Koronavirüse yakalanan Hadise'den haber var! Mutfaktan çıkmıyor