Son Dakika Haberleri: Futbolun Utanç Fotoğrafı

Futbolun Utanç Fotoğrafı

11 yıl önce

1
Bir süre önce İngiltere'de yapılan Barnsley-Sheffield United karşılaşmasında yaşanan olay, futbolda şiddeti yaniden gündeme getirdi.
2
Barnsley takımının yıldız oyuncusu Iain Hume (25), Sheffield United defans oyuncusu Chris Morgan'ın kafasına vurması sonucu ölümden döndü.

3
Bir anda kafasında 13 santimlik bir yara açılan ve kanlar içinde yere yığılan Hume, acil hastaneye kaldırıldı ve çok zor bir ameliyat geçirdi.
4
Ameliyat sonrası 10 gün yoğun bakımda kalan genç futbolcu şimde evinde ama 'Ölümden döndüm. Hastanede kaldığım günleri hatırlamıyorum. Daha da kötüsü olabilirdi. Kalıcı felç tehlikesi vardı. Ama bu şiddete hiç kimse sesini çıkarmadı' diyor ve olayın ardından Futbol Federasyonu'nun hiçbir şey yapmadığını hatırlatıyor.

5
6
7
8Haber Yayın Tarihi: 24.11.2008 01:59 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Hareket halindeki trenin altında can veren talihsiz gencin intihar sebebi ortaya çıktı! Sapkın adam eski karısına çocuklarının gözü önünde tecavüz etti! Sümela Manastırı'yla ilgili tarihi sır yıllar sonra ortaya çıktı! Mecliste skandal görüntü! İşte Rus parlamentosundan ilginç kareler Uzun dili sayesinde Instagram'dan 600 bin TL kazanıyor!