G.Antepspor-Bursaspor Maçı Tatil Edildi - Son Dakika

G.Antepspor-Bursaspor Maçı Tatil Edildi

20.09.2010 22:44

1
İlk yarısı golsüz tamamlanan karşılaşmanın ikinci yarısında 56. dakikada Bursaspor, Ömer Erdoğan'ın kafayla attığı golle 1-0 öne geçti. Bu golün ardından tribünlerden protestolar yükselirken sahaya yabancı cisimler atılmaya başladı.

2
62. dakikada yabancı cisimlerden birinin yardımcı hakemlerden Muharrem Yılmaz'ın kafasına isabet etmesi ve yaralaması üzerine maçı durduran hakem Deniz Çoban, maçı durdurdu ve orta sahaya geldi.
3
TFF temsilcisi ile görüşen hakem Deniz Çoban bir süre bekledikten sonra soyunma odasına gitti. Bu sırada yine hakemlere yabancı cisim atılmaya devam edildiği görüldü.

4
Daha sonra stat ses sisteminden yapılan açıklamada, maçın tatil edildiği duyuruldu.

5
Karşılaşma ile ilgili kararı TFF Yönetim Kurulu verecek.Ancak yönetmeliğe göre Bursaspor'un 3-0 hükmen galip ilan edilmesi ayrıca saha kapatma cezası dahil Gaziantep'e ağır ceza verilmesi bekleniyor.

6
Bursaspor, 5. hafta sonunda maç eksiğine rağmen 12 puanla liderliğini sürdürdü.
7
8
9
10

Son Dakika G.Antepspor-Bursaspor Maçı Tatil Edildi - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Çöpçatanlık sitesinde tanıştığı adamı fantezi yalanıyla kandırıp cinsel oyuncakla boğarak öldürdü Sahneye şeffaf kıyafetle çıkan şarkıcı Noah Cyrus isyan etti: Bacak aramı sansürlediğiniz için teşekkürler 638 yıldır dönüyor! Yıldırım'ın asırlara meydan okuyan emanetini görenler hayrete düşüyor İtalya'nın yasaklı cinsel ilişki adası, karanlık tarihi ile ürkütüyor Küçük kıza cinsel istismarda bulunup öldüren caniyi halk maket bıçağı ile delik deşik etti