G.Saray'ın eski yengesi, yarı çıplak pozuyla takipçilerinin aklını başından aldı - Son Dakika

G.Saray'ın eski yengesi, yarı çıplak pozuyla takipçilerinin aklını başından aldı

02.06.2020 14:41

Bir dönem Galatasaray forması giyen Blerim Dzemaili'nin eski eşi Erjona Sulejmani, sosyal medyada plajda yarı çıplak şekilde yattığı pozuyla adından söz ettirdi. Eski yenge bir dönem "Cristiano Ronaldo'dan teklif gelirse ona karşı koyamam" sözleriyle şaşırtmıştı.

1
Koronavirüs salgını nedeniyle oğlu Luan ile birlikte İspanya'da bulunan Sulejmani, Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafla takipçilerinin büyük beğenisini kazandı.

2
Plajda yarı çıplak bir şekilde yatan ve sırtını kameraya dönen Dzemaili'nin bu pozu, Instagram'da 10 binden fazla beğeni aldı.
3
MODELLİK YAPIYOR
MODELLİK YAPIYOR
Dzemaili'den Luan isimli bir erkek çocuk sahibi olan Sulejmani'nin Instagram'da 285 bin takipçisi bulunurken, Erjona'nın TV, modellik ve bloggerlık kariyerine ek olarak kendi adına tasarladığı bir mayo koleksiyonu da bulunuyor.

4
YAZDIĞI KİTAP EVLİLİKLERİNİ BİTİRMİŞTİ
 YAZDIĞI KİTAP EVLİLİKLERİNİ BİTİRMİŞTİ
EURO 2016'da İsviçre'yi tribünden desteklediği görüntülerle dünya basınının dikkatini çeken Erjona Sulejmani, birkaç yıl önce çok konuşulan bir kitaba imza atmıştı.
5
Kitapta birçok futbolcunun maçtan önce cinsel ilişki yerine, kendi kendilerini tatmin etme yolunu tercih ettiğine yer veren Erjona Sulejmani, aynı sayfalarda Ronaldo'yu dünyanın en çekici futbolcusu olarak tanımlamış ve "Cristiano Ronaldo'dan teklif gelirse ona karşı koyamam" ifadelerini kullanmıştı.
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

Son Dakika G.Saray'ın eski yengesi, yarı çıplak pozuyla takipçilerinin aklını başından aldı - Son Dakika Spor


YORUMLAR (3)
  • veli: herkez bi şeyiyle ön plana çıkmaya kalkıyor...sende o varsa bendede bu var diyor ..ama bilmiyorki günlük yaşama düşersin ...yuttura bilirsen ama bu devirde yutturmak zor tırnağın varsa başını kaşırsın.koronavirüsten atıp tutan ..pazardan alıpta paristen aldım diyen...nekadar sanatçı dediğimiz ...kızıllaydan .kaymakalımdan .muhtarlardan veya konu komşudan.yardım istiyor biliyormusunuz.... Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500
Advertisement