Galatasaray'dan '19' Mesajı! - Son Dakika

Galatasaray'dan '19' Mesajı!

03.05.2013 19:46

1
Galatasaray Dergisi'nin mayıs sayısında 19 önemli ismin, kadroda bulunan futbolculara destek veren 19 mektubu yayınladı.
2
Galatasaray Kulübü""nün resmi dergisi mayıs ayı sayısında ilginç bir habere imza atarak, 19. şampiyonluğun arefesinde sarı-kırmızılı renklere gönül vermiş, başkanlık ve futbolculuk yapmış 19 önemli isimden kadroda bulunan isimlere destek veren 19 mektubu yayınladı.
3
19. şampiyonluk için 19 mektup yazanlar arasında ilk sırayı sarı-kırmızılı kulübün efsane başkanı Ali Tanrıyar aldı.
4
99 yaşındaki eski başkan Ali Tanrıyar, teknik heyet ve futbolculara teşekkür ettiği mektubunda, bu sezon gösterilen mücadele için gurur duyduğunu söyledi.
5
Galatasaray camiasından Turgan Ece de mektubunda sarı-kırmızılı futbolculara 19. şampiyonlukla ne elde ettiklerini çok ileride anlayabileceklerini belirtti.
6
Sarı-kırmızılı takımın eski kaptanlarından, Turgay Şeren ise mektubunda, "Sizler benim gözümde Galatasaray""ın büyük mirasının bugünkü yükünü taşıyan nadide, pırıl pırıl insanlarsınız. Şampiyon olacağınıza inancım sonsuz" ifadelerini kullandı.
7
Ünlü Tiyatro Sanatçısı Demet Akbağ da 19 mektubu yazanların arasında yer aldı ve mektubunda önce Fatih Terim""e seslenerek, "Kurucumuz Ali Sami Bey""in Türk olmayan takımları yenmek düsturu sizinle hayat buldu, gerçekliğe dönüştü. Tarifi imkansız sevinçler yaşattınız, Galatasaraylıların ajandalarındaki en mutlu günlerin başrolünde hep sizin imzanız oldu" sözlerini kullandı.
8
Ata Demirer de Galatasaraylı futbolculara yazdığı mektupta esprili ifadeler kullandı ve mektubu yazarken çok heyecanlandığını belirtti. Ata Demirer, "Göstermiş olduğunuz mücadeleye şapka çıkarıyorum, önünüzde saygıyla eğiliyorum, ceketimi ilikliyorum karşınızda. Aslanlar gibi çıkıp oynadınız, yüzümüzü güldürdünüz bu sene de" derken, mektubuna teknik direktör Fatih Terim""in ses tonuyla noktayı koyduğunu belirtti ve "Siz benim gönlümde hep kazandınız... Göriim sizi, göriim sizi, göriim sizi... Allah yardımcınız olsun!" ifadelerini kullandı.
9
Galatasaray""ın unutulmaz futbolcularından Cevad Prekazi de duygu yüklü cümleler kullandığı mektubunda, sarı kırmızılı futbolculara seslenerek,, "Ben babamı çok sevdim, onu hiç unutmam. Bir de İstanbul""u ve Ali Sami Yen""i çok sevdim. En çok da Galatasaray""ı sevdim. Bir kez daha o forma ile geçmek isterim topun arkasına, gol diye bağırmak için, şampiyon olmak için... Ve şimdi sizin fırsatınız var, ateşin içinden geçmek ve bir kez daha şampiyon olmak için. En büyük Galatasaray" dedi.
10
Sarı-kırmızılı takımla sayısız başarılar elde eden Gheorghe Hagi ise mektubunda eski bir futbolcu değil bir taraftar olduğunu belirterek, üst üste ikinci kez yaşanacak bir şampiyonluk beklediğini ve bu başarının arkasının geleceğini ifade etti.
11
Atletico Madrid forması giyen Arda Turan da 19 mektuba imza atanlar arasında yer aldı ve en büyük hayali olan Galatasaray kaptanlığını 21 yaşında yaşadığını vurgulayarak, gönlünün hep sarı kırmızılı takımda olduğunu belirtti.

Son Dakika Galatasaray'dan '19' Mesajı! - Son Dakika Spor


YORUMLAR
500
16:24
Advertisement