Galatasaray'dan Çocuklara Yılbaşı Partisi - Son Dakika

Galatasaray'dan Çocuklara Yılbaşı Partisi

Galatasaray Kulübü, çocuklara yönelik Yılbaşı Partisi düzenledi.

1
Galatasaray Kulübü, çocuklara yönelik Yılbaşı Partisi düzenledi.
2
Sarı-Kırmızılı kulübe üye, sporcu ve çalışanlarının 14 yaşından küçük çocuklarına verilen partiye çocuklar ve ailelerinin yanı sıra başkan Ünal Aysal, Galatasaraylı futbolcular, teknik direktör Mancini, yardımcıları ve oyuncular, Galatasaray Liv Hospital Basketbol Takımı Başantrenörü Ergin Ataman ile çok sayıda davetli katıldı.
3
Organizasyonla ilgili açıklama yapan başkan Aysal, "Bu minikler Galatasaray'ın istikbali. Yeni yıla girerken bu gençlerin heyecanı ve dinamizmini kulübümüze yansıtmamız lazım." dedi.
4
Etkinliğe katılan çocuklar özellikle futbolculardan Drogba'ya yoğun ilgi gösterdi. Sarı-kırmızılı oyuncular etkinlik alanına geldiği anda bütün çocuklar büyük bir heyecanla futbolcuların etrafını sardı.
5
Özellikle Drogba'ya büyük ilgi gösteren çocuklar, başarılı futbolcuyla fotoğraf çektirmek için birbirleriyle

yarıştı. Başta Drogba olmak üzere bütün futbolcuların neşesi de dikkati çekti.

6
7
8
9
10

Haber Yayın Tarihi: 22.12.2013 10:15

Son Dakika Galatasaray'dan Çocuklara Yılbaşı Partisi - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Libidoyu tavan yaptırıyor! İşte afrodizyak etkili yiyecekler Lise öğrencisi, uyuşturucu almak istediği 4 kişi tarafından cinsel istismara uğrayıp öldürüldü İntikam almak isteyen çalışan, amirinin kahvesine kimyasal madde koydu Kimi partnerinin kalçalarına dokundu kimi konuğunun pantolonunu indirdi! İşte Türk televizyon tarihinden 12 skandal an Asırlık sır bir türlü çözülemiyor! Bu adada herkes 100 yıldan fazla yaşıyor