Son Dakika Haberleri: Galatasaray, Fener'in Havasını Söndürdü

Galatasaray, Fener'in Havasını Söndürdü

12 yıl önce

Galatasaray, Şampiyonluk yolunda büyük önem taşıyan maçta Fenerbahçe'yi Nonda'nın golüyle 1-0 yendi.

1
Turkcell Süper Ligde Şampiyonu Büyük ölçüde belirleyecek olna Galatasaray-Fenerbahçe derbisi bugün, yarın derken nihayet oynandı.
2
Oynatılmaması eleştirilen Nonda, Bu maçta Ümit Karan ile birlikte Galatasaray'ın hücum hattını oluşturdu.Galatasaray'ın golü de Nonda'dan geldi.Fener'de tartışılan isimler:Maldonada ve Kezman bu maçta da formsuz göründüler.
3
Maçtan önce iki takım da son derece motive olmuş görünüyordu, ancak maç başladıktan sonra Galatasary'ın kazanmayı daha fazla istediği farkedildi.
4
Bir tarafta Avrupa'da geçen yıllara kıyasla çıkış yakalayan Fenerbahçe, öte yandan genç kadrosuyla mücadele eden, önce Avrupa'ya ardından Türkiye Kupası'na veda eden, Hocası görevi bırakmış Bir Galatasaray...
5
Bunlar yetmezmiş gibi maçta Galatasaray'ın en büyük kozu olması beklenen Lincoln'de antremanda sakatlanınca ibre Fenerbahçe'ye döndü.Ancak Galatasaray taraftarı son yıllarda görülmemiş ölçüde coşkuyla destekledi takımını ve gaibiyetin mimarı oldu.
6
Galatasaray'ın yeni başkanı Adnan Polat, Maçtan önce kulübün daha önceki başkanlarına yemek verdi. Maçı Galatasary'da görev yapmış hocalar ce eski başkanlar tribünden izledi. Bu birliktelik takıma da pozitif yansıdı.
7
Niye oynatılmıyor diye sorulan Nonda, bu maçta ilk onbir de forma buldu 62 dakika sahada kaldı ve iyi bir maç çıkardı.
8
Savunma ve kaleci Volkan arasındaki anlaşmazlığı Nonda affetmiyor ve..... GOOOOOOOOOOLLLLLLL
9
Galatasaray'da savunmanın bel kemiği Servet, bu maçta da güven verdi.
10
Galatasaray Başkanı Adnan Polat ve Meclis Başkanı Köksal Toptan
11
Soldan sağa; Faruk Süren,Mehmet Cansun,Alp Yalman
12
Cimbomda görev yapmış hocalar tribündeydi.Solda Mustafa Denizli, yanıda Feldkamp,eşi ve George Hagi...
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29Haber Yayın Tarihi: 27.04.2008 09:13 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Sevgilisine bile genç kızlar ayarlıyordu! Şimdi istismarla suçlanan Kraliçe Elizabeth'in oğlunu savunacak Böyle gelenek görülmedi! Sevdiği biri ölünce parmaklarını kesiyorlar Putin, bir an olsun yanından ayırmıyor! Tek düğmeye basıp dünyayı karanlığa gömebilir Bu işi yapan paraya para demiyor! İşte geleceğin en çok kazandıracak 6 mesleği Madonna'nın kızı sanat için herkesin önünde soyunup sevişti! Sosyal medya karıştı