Galatasaraylılar Çileden Çıkacak - Son Dakika

Galatasaraylılar Çileden Çıkacak

05.06.2014 09:17

1
Şampiyonluk kutlaması yapan Fenerbahçeli işadamları, Galatasaraylı futbolcuların yüzlerini bikinili kızların fotoğraflarının üzerine montajlayıp doyasıya eğlendi.

2
Fenerbahçeli genç işadamlarının kurduğu Zorkoflar isimli taraftar grubu, önceki gün Boğaz'da şampiyonluk kutlaması yaptı. Mete Güldamlası, Emre Kütük, Uğur Ceylan, Arda Can, Turgut Tepret, Ömer Avşar ve Erdem Yılmaztürk gibi işadamlarının katıldığı kutlama, Galatasaraylılar'ı çok kızdıracak.

3
Fenerbahçeliler; Wesley Sniejder, Hakan Balta, Selçuk İnan, Semih Kaya, Sabri Sarıoğlu gibi ünlü Galatasaraylı futbolcuların yüzlerini bikinili kız fotoğraflarının üstüne yerleştirtip poster hazırladı.

4
Grup, Galatasaray Adası'nın önünden geçerken de meşaleleri yakıp Kahtalı Mıçı ve Dilberay'ın söylediği, 'Akşama Geleceğim' şarkısı eşliğinde tezahürat yaptı.

5
Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Wesley Sneijder, sarışın bir kadın haline getirildi.

6
Felipe Melo'nun yüzünü ise fotomontajla bir köpeğin üstüne yerleştirdiler.

7
Gecenin sonunda Galatasaray formalı bir şişme kadınla, kına gecesi seremonisi düzenlendi.

8

Son Dakika Galatasaraylılar Çileden Çıkacak - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Ünlü model, eve başka bir kadınla gelen kocasını kalbinden bıçaklayarak öldürdü 50 lira için canlarından oluyorlar! Onları bu hale getiren işleri Mavi dünyanın yamyamı, rakibini yutmaya çalıştı! Gerçek çok başka çıktı Yeşilçam'ın ok kirpikli güzelinden balkonda güneşlenme pozu Bu fotoğraf ülkeyi karıştırdı! Gözaltına alındı, gerekçe ise şaşırttı