GALAXY S III Dünyaya Tanıtıldı - Son Dakika

GALAXY S III Dünyaya Tanıtıldı

1
GALAXY S III kullanıcısının sesini, yüzünü, hareketlerini algılıyor.
2
Samsung Electronics, GALAXY S III'ü, Londra'da düzenlenen uluslararası bir toplantıda tanıttı. Doğadan esinlenilerek tasarlanan yeni GALAXY S III; kullanıcısını tanıyor ve ne istediğini anlıyor.
3
Bu ince ve yenilikçi akıllı telefon, günlük hayatınızı kolaylaştıracak gelişmiş bir zekaya sahip.
4
GALAXY S III, 4.8 inç HD Super AMOLED ekranında şimdiye dek hiç tanık olmadığınız bir görüntü kalitesi vaad ediyor. 8MP kamerası ve 1.9MP ön kamerası kullanıcılara çeşitli akıllı kamera özelliklerinin yanı sıra, yüz tanıma ile ilgili seçenekler de sunuluyor.
5
Cihaz Android 4.0 Ice Cream Sandwich işletim sistemine sahip.
6
Samsung Electronics BT ve Mobil İletişim Bölümü Başkanı JK Shin konuyla ilgili açıklamasında: “Samsung GALAXY S III, geliştirilmiş akıllı telefon kullanılabilirliği ile üstün donanımı birleştirerek kullanıcının elde edeceği avantajları en üst noktaya taşıyor.
7
Hem zahmetsizce akıllı, hem de sezgisel bir basitliğe sahip olan GALAXY S III'ü geliştirirken, kullanıcı ihtiyaçlarını ve yeteneklerini aklımızdan hiç çıkarmadık.
8
Beni en çok gururlandıran şey ise; bu telefonun en kesintisiz, doğal ve odak noktasına insanı koyan mobil deneyimlerden birini sunarak, olağanüstü bir hayat yaşamanızı sağlayacak yeni ufuklar açmasıdır.”
9
Smart Stay: GALAXY S III cihaz ile kullanıcı arasındaki etkileşim deneyimini güçlendiriyor. Yüzünüzü, sesinizi ve hareketlerinizi algılayacak kadar akıllı olan GALAXY S III, daha kullanışlı ve doğal bir kullanıcı deneyimi sağlayacak şekilde, kullanıcıya göre kendini adapte ediyor.
10
S Voice: GALAXY S III'ün öne çıkan diğer bir özelliği de kelimelerinizi dinleyen ve cevap veren ‘S Voice' isimli gelişmiş doğal dil kullanıcı arayüzüdür.
11
S Voice, bilgi arama olanağı ve temel cihaz-kullanıcı iletişimine ek olarak, cihazın kontrolü ve komutlar ile ilgili güçlü işlevler de sunuyor.
12
Smart Alert: GALAXY S III yalnızca yüzünüzü ve sesinizi tanımakla kalmaz, aynı zamanda hareketlerinizi de anlayarak en üst düzeyde kullanım kolaylığı sunar.
13
Örneğin, birine mesaj yazarken vazgeçip telefon etmeye karar verirseniz, telefonunuzu kulağınıza götürdüğünüzde 'Doğrudan çağrı' numarayı çevirecektir.
14
GALAXY S III 'Akıllı uyarı' işlevi ile kaçırdığınız mesaj veya çağrıları size anımsatarak sizi olası dertlerden kurtaracaktır; telefonunuz, elinize aldığınız anda titreşerek size cevapsız durumları bildirir
15
16
17
18

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kıvrak danslarıyla hayran bırakan fenomen gelin adayı Solmaz'ın son hali, takipçilerini hayal kırıklığına uğrattı Depp gözünü kararttı! Eşiyle yasak aşk yaşayan Musk'ı cinsel organını kesmekle tehdit etti Güzel tenisçi Eden Silva, ateşli paylaşımlarıyla modellik ajanslarını peşine taktı Ünlü oyuncu Demi Moore'dan bomba etkisi yaratacak proje! Cinsel ilişki dersleri verecek Eliyle balık tutan kadın neye uğradığını şaşırdı! Balığın içinden küçük balık çıktı