Son Dakika Haberleri: Galaxy S5'in Resmi Kılıfları Ön Siparişte!

Galaxy S5'in Resmi Kılıfları Ön Siparişte!

6 yıl önce

Samsung'un merakla beklenen yeni amiral gemisi telefonu Galaxy S5'in resmi kılıfları İngiliz mobil sitesi MobileFun'da ortaya çıktı.

1
Samsung'un merakla beklenen yeni amiral gemisi telefonu Galaxy S5'in resmi kılıfları İngiliz mobil sitesi MobileFun'da ortaya çıktı. Mecraya göre ürünler 2 aylık bir süreç içerisinde dağıtıma çıkacak!


Kaynak :

2
Galaxy S5'e uygun dört ayrı renge sahip kılıflar şimdiden site üzerinde ön siparişe açılmış. Sert kapak için gri, nane laciverti ve bej renkler mevcut ve fiyatı 34.41 dolar.
3
Kapaklı kılıflar ise koyu altın sarısı, siyah, mavi, beyaz ve pembe renklere sahipken, kılıf başına istenen bedel 51 dolar! Aynı renkteki view cover kılıflar ise 76 ile 96 dolar arasında fiyat etiketlerine sahip.
4Haber Yayın Tarihi: 07.03.2014 08:20 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Okan Bayülgen'in eski eşinin kim olduğunu duyan şaşıp kalıyor! En çok fidan sahiplenen 20 şehir açıklandı! Bakın ilk sırada hangi il var Trump hakkında skandal iddia! Dedesi genelev patronu çıktı 8 aylık hamile Müge Boz, 'Daha çekici hissediyorum' diyerek iç çamaşırlı poz verdi! Ünlü model mayoyla gezindiği New York caddelerini ateşiyle kasıp kavurdu