Galaxy S5'te Olmayıp da Htc One (M8)'de Olan 5 Özellik - Son Dakika

Galaxy S5'te Olmayıp da Htc One (M8)'de Olan 5 Özellik

26.03.2014 21:51

HTC dün yeni amiral gemisini tanıttı.

1

HTC dün yeni amiral gemisini tanıttı. Cihaz tanıtılır tanıtılmaz piyasadaki diğer akıllı telefonlar ile . Şimdi ise HTC One M8'de bulunup da Galaxy S5'te bulunmayan özelliklerle karşınızdayız. İşte o özellikler;Kaynak :
2
1. BoomSound stereo hoparlörHTC One M8'in en önemli özelliklerinden birisi olan BoomSound teknolojisine sahip stereo hoparlörleri Galaxy S5'te bulunmuyor. HTC One M8'in ön yüzünde yer alan BoomSound hoparlörler gerçekten çok iyi bir ses deneyimi yaşatıyor.
3
2. Premium tasarımHTC'nin 'herkes için' tasarladığını iddia ettiği yeni akıllı telefonu geçtiğimiz yılın tasarım ödüllerini toplayan cihazı HTC One'ın tasarım çizgisini devam ettirdiği görülüyor. Metal yoğunluklu bir kasaya sahip olan cihaz tasarımıyla diğer telefonlardan ayrılıyor.
4
3. Daha hassas ekranHTC One M8'de 5 inç büyüklüğünde ve 1080x1920 piksel çözünürlüğünde LCD ekran yer alıyor. Galaxy S5'te ise AMOLED bir ekran mevcut. Bu anlamda HTC One M8'in ekranının Galaxy S5'e oranla daha hassas olduğu ve daha canlı renkler sunduğu belirtiliyor.
5
4. Özel kullanıcı arayüzüHTC One M8'de HTC'nin Sense 6 kullanıcı arayüzü bulunuyor. Yepyeni özelliklere sahip Sense 6 arayüzü HTC One M8 kullanıcılarını özel hissettiriyor.
6
5. Görülmemiş tekrar odaklanmaBilindiği üzere HTC One M8'in arka yüzeyinde çift kamera bulunuyor. Bu çift kameradan üstte bulunanı alan derinliğini hesaplıyor. Her ne çekilecekse bu şey ile kamera arasındaki mesafe üst kamera tarafından hesaplanıp, kaydedildikten sonra istenilen şeye tekrardan odak yapılabiliyor.

Son Dakika Galaxy S5'te Olmayıp da Htc One (M8)'de Olan 5 Özellik - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement