Galaxy S6 Edge ve Galaxy S6'nın Seyahatseverler İçin Geliştirilen Özellikleri - Son Dakika

Galaxy S6 Edge ve Galaxy S6'nın Seyahatseverler İçin Geliştirilen Özellikleri

28.05.2015 13:16

Samsung'un yeni amiral gemileri Galaxy S6 edge ve Galaxy S6'nın seyahatseverlere hitap eden özelliklerine yakından bakalım.

1

İşte Galaxy S6 edge ve Galaxy S6'nın tüm seyahatseverler için geliştirilen özellikleri:
Kaynak :
2

Pocket2014 yılında En İyi Üretkenlik Uygulaması alanında Webby Ödülü'nü kazanan Pocket, yazıları ve videoları kaydetmenize ve sonra metrodan uçak yolculuğuna her an her yerde bu içerikleri görüntülemenize olanak tanıyor. Samsung Galaxy S6'da altı aylık Pocket Premium üyeliği ücretsiz olarak veriliyor.


3

Samsung Geo NewsSeyahate çıktığınızda sürpriz hava durumlarıyla ya da önemli bir doğa olayıyla karşılaşmamak için kullanıcıları uyaran Geo News, Galaxy S6 kullanıcılarına hediye ediliyor. Böylece hiçbir hava durumu kullanıcıların istediği gibi seyahatini planlamasının önüne geçemiyor. Ayrıca acil bir durumda otomatik olarak bilgi verilmesi istenen kişiler ayarlanabiliyor. Böylece kullanıcıların güvenliği de önplanda tutuluyor.


4

ScrapbookScrapbook uygulaması istediğiniz tüm içerikleri bir arada görüntülemenizi ve yönetmenizi sağlıyor. Uygulama üzerinde oluşturduğunuz içerikleri istediğiniz gibi düzenleyebilmenize ve arkadaşlarınızla paylaşmanıza yardımcı oluyor.


5

Fotoğraf teknolojisiGezdiği tüm yerlerden en özel karelerle anılarını saklamak isteyen tüm kullanıcılar Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge'in kameralarıyla eşsiz pozlar yakalıyorlar. F1.9 mercekleri, hem ön (5MP) hem de arka (16MP) kameralarda yer alan yüksek çözünürlüklü sensörler, karanlıkta dahi herhangi bir akıllı telefonda elde edilebilecek en yüksek görüntü kalitesini sağlıyor. Ayrıca gerçek zamanlı otomatik netleme, zengin ve canlı renk tonlamaları, optik görüntü ve gelişmiş ışık duyarlılığı özellikleri ile mükemmel kamera çözümleri sunuyor. Üstelik yeni Hızlı Başlat özelliği kullanıcıların ana ekran düğmesini çift tıklayarak herhangi bir ekrandan kameraya yalnızca 0,7 saniye içinde hızlı ve doğrudan erişmelerini sağlıyor. Bu ileri kamera fonksiyonları, kullanıcıların en değerli ve kişisel anlarını kaliteden ödün vermeksizin istedikleri an ölümsüzleştirmeler

6
7

HaritalarGoogle Maps ile yerleri ve arabayla yol tariflerini kaydedebilir, fotoğraf ve video ekleyebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Bunların yanı sıra haritanızın belli bölümlerinin dikkat çekmesini sağlamak için farklı renkler kullanabilirsiniz. Özelliklerinizi doğrudan harita üzerinde etiketleyebilirsiniz. Ayrıca haritalarınızı arkadaşlarınızla da rahatlıkla paylaşabilirsiniz.


Son Dakika Galaxy S6 Edge ve Galaxy S6'nın Seyahatseverler İçin Geliştirilen Özellikleri - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement