GALİP ENSARİOĞLU Resimleri

Galip Ensarioğlu Resimleri

 • 25 Mart 2014 11:00 Ensarioğlu'ndan Çözüm Süreci Değerlendirmesi Ensarioğlu'ndan Çözüm Süreci Değerlendirmesi Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Galip Ensarioğlu, 90 yıldır bu ülkenin hasret kaldığı bütün hizmetleri AK Parti’nin verdiğini belirterek, “Bunlardan ön önemlisi de son 30 yıldır akan kan durdu, artık kardeş kardeşi öldürmüyor” dedi.
 • 18 Mart 2014 19:10 Ensarioğlu ve Kurt Hastaları Ziyaret Etti Ensarioğlu ve Kurt Hastaları Ziyaret Etti Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Galip Ensarioğlu ve AK Parti Sur İlçe Belediye Başkan adayı Abdurrahman Kurt, hastanelerde yatan hastaları ziyaret edip, sorunlarını dinledi.
 • 15 Mart 2014 16:25 Ak Partili Kadınlardan Ensarioğlu'na Destek Ak Partili Kadınlardan Ensarioğlu'na Destek Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Galip Ensarioğlu’nun eşi Nermin Ensarioğlu ve AK Partili kadınlar seçim çalışmalarını sürdürüyor.
 • 12 Mart 2014 10:32 Ensarioğlu,diyarbakır Projelerini Açıkladı Ensarioğlu,diyarbakır Projelerini Açıkladı AK Parti Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan adayı Galip Ensarioğlu, düzenlediği basın toplantısıyla kente yapacağı projeleri açıkladı.
 • 09 Mart 2014 23:14 Diyarbakır'ın Surları ve Turizme Katkıları Tartışıldı Diyarbakır'ın Surları ve Turizme Katkıları Tartışıldı Dicle Vadisi'ne hakim Fiskaya Semti'nde yapımı tamamlanan ancak hizmete giremeyen Hilton Garden Otel'de bugün öğlen saatlerinde, gerçekleştirilen panele, Vali Mustafa Cahit Kıraç, Büyükşehir Belediye Başkan vekili Hafize İpek, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Sayar, AK Parti Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan adayı Galip Ensarioğlu, BDP Büyükşehir Belediyesi Eş Başkan adayı Fırat Anlı, DOGÜNSİFED Başkanı Şahismail Bedirhanoğlu, DİSİAD Başkanı Burç Baysal ile çok sayıda iş adamı katıldı.
 • 08 Mart 2014 12:10 Ensarioğlu Kadınlara Karanfil Dağıttı Ensarioğlu Kadınlara Karanfil Dağıttı Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Galip Ensarioğlu, AK Parti Diyarbakır Milletvekili, TBMM Başkanlık Divan Üyesi Mine Lök Beyaz ile birlikte 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla kadınlara karanfil dağıttı.
 • 08 Mart 2014 11:45 Başkan Adayları Kadınlar Günü Etkinliğinde Bir Araya Geldi Başkan Adayları Kadınlar Günü Etkinliğinde Bir Araya Geldi Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Galip Ensarioğlu ve AK Parti Diyarbakır Milletvekili, TBMM Başkanlık Divan Üyesi Mine Lök Beyaz, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla katıldıkları bir programda karşılaştıkları Barış ve Demokrasi Partisi (BDP) Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan adayı Gültan Kışanak’ın kadınlar gününü kutladı.
 • 02 Mart 2014 18:25 Bakan Ala ve Eker Silvan'da Bakan Ala ve Eker Silvan'da İçişleri Bakanı Efkan Ala, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker, AK Parti Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Galip Ensarioğlu, AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Aydın Altaç ve beraberindeki kalabalık bir dizi gezi ve incelemelerde bulunmak üzere Silvan ilçesine geldi.
 • 02 Mart 2014 10:24 Ensarioğlu Osb'yi Ziyaret Etti Ensarioğlu Osb'yi Ziyaret Etti Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Diyarabakır Büyükşehir Belediye Başkan adayı M. Galip Ensarioğlu seçim çalışmaları kapsamında Organize Sanayi Bölgesi’ne (OSB) ziyarette bulundu.
 • 09 Aralık 2013 15:46 AK Parti Adayı Ensarioğlu'na Diyarbakır'da Coşkulu Karşılama AK Parti Adayı Ensarioğlu'na Diyarbakır'da Coşkulu Karşılama Ak Parti Diyarbakır Milletvekili ve Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Galip Ensarioğlu, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker ile birlikte geldiği kentte coşkuyla karşılandı.
 • 09 Aralık 2013 15:04 AK Parti'nin Diyarbakır Adayı Ensarioğlu'na Coşkulu Karşılama AK Parti'nin Diyarbakır Adayı Ensarioğlu'na Coşkulu Karşılama AK Parti Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Galip Ensarioğlu, aday seçildikten sonra ilk kez geldiği Diyarbakır'da büyük bir kalabalık tarafından karşılandı.
  Geçtiğimiz hafta Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından Diyarbakır...
 • 30 Ekim 2013 11:20 Diyarbakır'da 29 Ekim Resepsiyonunda Bir İlk Yaşandı Diyarbakır'da 29 Ekim Resepsiyonunda Bir İlk Yaşandı Valiliğin düzenlediği 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı resepsiyonuna ilk defa, komutanlar ve vatandaşlar başörtülü eşleri ile katıldı.
 • 14 Temmuz 2011 19:17 Hain Saldırı İçin Kim Ne dedi? Hain Saldırı İçin Kim Ne dedi?