Game of Thrones Ekibini Hiç Böyle Görmediniz! - Son Dakika

Game of Thrones Ekibini Hiç Böyle Görmediniz!

28.11.2018 10:35

Game of Thrones'un Cersei Lannister'ı Lena Headey, 8. sezon ve eski dönemlere ait sette çektiği kamera arkası görüntülerini sosyal medyada paylaştı.

1
Game of Thrones takipçileri, dizinin son düzlüğü olan 8. sezonunun başlayacağı Nisan 2019'u heyecanla bekliyor. Tabi bu sırada dizi oyuncularından Lena Headey, takipçiler için setten eğlenceli kareler paylaştı.
2
Dizinin Cersei Lannister'ı Headey, sette bekledikleri zamanları eğlenceli videolar çekerek doldurduklarını paylaşımlarıyla kanıtladı.
3
Görüntülerde, Jaime Lannister karakterine can veren Nikolaj Coster-Waldau da yer alıyor.
4
Waldau, ağır çekim videoda ağzını oynatarak kameraya bakıyor.
5
"Eski ama güzel" yorumuyla paylaştığı videolardan birin de dizide Euron Greyjoy'u canlandıran Danimarkalı oyuncu Pilou Asbæk'e yer alıyor.
6
Headey'in videolarının yanı sıra, Game of Thrones'un kamera arkası fotoğrafları kısa süre önce Entertainment Weekly degisinde yayınlanmıştı.
7
Fotoğraflarda Emilia Clarke, Lena Headey, Maisie Williams, Kit Harington ve Peter Dinklage bulunuyor.
8
Kamera arkası görüntüleri, hem heyecanla beklenen 8. sezondu hem de geçtiğimiz yıllardan kareleri barındırıyor.
9
Dünyada fenomen haline gelen Game of Thrones final sezonuyla 2019'un Nisan ayında geri dönecek.
10
Sekizinci sezonla son kez izleyici karşısına çıkacak olan Game of Thrones'un eski ve şimdiki oyuncuları özel bir bölümle yeniden seyirciyle buluşacak.
11
Dizinin 8. sezonu, 2019'da yayınlanmaya hazırlanırken diziye erken veda eden oyunculardan Sean Bean yani Ned Stark bir röportaj sırasında ağzından önemli bir ayrıntı kaçırdı.
12
Usta oyuncu, The Hollywood Reporter'a verdiği röportajda, "Stark ailesinden kimseyle görüşüyor musunuz?" sorusuna, "Hiçbiriyle! Onları sadece ara sıra bazı özel durumlarda görebiliyorum. En son dört hafta önce Belfast'ta görüştük. Conan O'Brien sayesinde. Özel bir bölümdü ve hepimiz bir araya geldik. Çok güzeldi" şeklinde konuştu.
13
"Son bölümdü, o nedenle bir araya geldik. Bu büyük yapım için tüm karakterleri Belfast'ta bir araya getirmeye karar verdiler ve Conan O'Brien gecenin sunuculuğunu üstlendi" dedi.
14
Sean Bean'in açıklamalarına göre, bugüne kadar dizide yer alan eski ve yeni oyuncuların tümü, final sezonunun ardından özel bir bölümle izleyici karşısına çıkacak.
15
Efsane dizinin 6 bölümlük final sezonuyla 2019 yılının hangi ayında ekranlara geleceği tam olarak bilinmediği için özel bölümün de hangi tarihte yayınlanacağı bilinmiyor.
16
17
18
19
20

YORUMLAR
500

Son Dakika Game of Thrones Ekibini Hiç Böyle Görmediniz! - Son Dakika


Advertisement