Son Dakika Haberleri: Game of Thrones'un Khaleesi'si Emilia Clarke'dan olay sevişme sahnesi itirafı: Babama izletmedim!

Game of Thrones'un Khaleesi'si Emilia Clarke'dan olay sevişme sahnesi itirafı: Babama izletmedim!

19 gün önce

Tüm dünyada ilgi gören Game of Thrones'da 'Khaleesi' karakterine hayat veren ünlü oyuncu Emilia Clarke, dizideki sevişme sahneleri hakkında olay açıklamalarda bulundu.

1
Dünyanın her yerinde büyük beğeniyle izlenen ve geçtiğimiz mayıs ayı son sezonu yayınlanan Game of Thrones dizisinde 'Khaleesi' karakterine hayat veren ünlü oyuncu Emilia Clarke, dizideki cesur sahneleriyle ilgili çarpıcı itiraflarda bulundu.

2
33 yaşındaki İngiliz oyuncu, canlandırmak zorunda kaldığı sevişme sahnelerinden çok rahatsız olduğunu ve bu sahnelerin kaldırılması için yönetmenlerle tartıştığını anlattı.

3
Sektöre yeni girdiği dönem kendini kabul ettirmek için birçok sevişme sahnesinde yer aldığını söyleyen Clarke, yönetmenlerin kendisini devamlı ''Hayranlarını hayal kırıklığına uğratma Emilia'' diyerek bu sahneleri oynamaya zorladığını söyledi.

4
Güzel oyuncu bir önceki röportajlarında da, senaryoyu okuduktan sonra babasını ''İlk beş bölümü kesinlikle izlemeyeceksin!" diyerek uyardığını söylemişti.

5
6Haber Yayın Tarihi: 20.11.2019 11:30 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Güzel model Bella Hadid, Instagram'da şeffaf kıyafetiyle fotoğraf paylaştı! Beğeni butonu çöktü Sevgilisine bile genç kızlar ayarlıyordu! Şimdi istismarla suçlanan Kraliçe Elizabeth'in oğlunu savunacak Böyle gelenek görülmedi! Sevdiği biri ölünce parmaklarını kesiyorlar Putin, bir an olsun yanından ayırmıyor! Tek düğmeye basıp dünyayı karanlığa gömebilir Bu işi yapan paraya para demiyor! İşte geleceğin en çok kazandıracak 6 mesleği