Son Dakika Haberleri: Game of Thrones'un Kızıl Güzeli, Sevgilisini Öpücüklere Boğdu!

Game of Thrones'un Kızıl Güzeli, Sevgilisini Öpücüklere Boğdu!

23 gün önce

Game of Thrones'un kızıl güzeli Sophie Turner, ailesi ve erkek arkadaşıyla çıktığı Miami tatilinde çılgınlar gibi eğlendi.

1
Game of Thrones dizisindeki 'Sansa Stark' karakteriyle tanınan 23 yaşındaki güzel yıldız Sophie Turner, ailesi ve erkek arkadaşıyla birlikte Miami sahillerinde görüntülendi.
2
Çekimleri tamamlanan Game of Thrones dizisinin yorgunluğunu atan Turner, nişanlısı Joe Jonas'ı öpücüklere boğarken, kameralara yakalandı.
3
Sophie Turner, geçtiğimiz günlerde görkemli bir düğünle evlenen Priyanka Chopra ve Nick Jonas çiftinin özel yatındaydı.
4
Nişanlısı Joe Jonas'ın ağabeyi olan Nick Jonas ve eşi Priyanka Chopra ile güzel dakikalar geçirdiği gözlenen Turner, kusursuz fiziğiyle tüm dikkatleri üzerine topladı.
5
Ancak Turner'ın eltisi Priyanka Chopra'nın, evlendikten sonra aldığı fazla kilolar gözlerden kaçmadı.
6
Nişanlısı ile doyasıya vakit geçiren Turner, Sansa isimli bir kız çocuğunu canlandırdığı Game of Thrones dizisinde, henüz 15 yaşındayken zorla evlendirilip, zalim eşi tarafından tecavüze uğradığı sahneyle çok konuşulmuştu.
7
Amerika'da tepki çeken tecavüz sahnesinde, her ne kadar tecavüz tam olarak gösterilmese de, Samsa isimli kız çocuğunun çığlıkları ve hırpalanışı birçok politikacı ve feminist grupları ayağa kaldırdı.
8
Turner, söz konusu tecavüz sahnesi çekildiğinde babasının da sette olduğunu ve o sırada babasından çok utandığını söyledi.
9
Başarılı oyuncu, dünyaca ünlü dizideki cinsellik sahneleri için özel ders alıyor.
10
Güzel yıldızın Instagram'da 9 milyonu aşkın takipçisi mevcut.
11
12
Haber Yayın Tarihi : 26.03.2019 12:22 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

2 Yıldır Kayıptı! Kayıp Rus Gezginin Ağaca Kelepçeli İskeleti Bulundu Dadı Dizisinin Küçük Tolgası Bakın Şimdi Ne Yapıyor! İstanbul'un Nadide Semtinde Telesiyej Keyfi! 59 Yıl Önce Çekildi! Yemek Yedikten Sonraki Uyku İsteği, Hastanelik Edebilir! Buzlukta Dondurduğunuz Bu Küpü, Göz Altınıza Sürün Mucizeye İnanamayacaksınız