Game of Thrones'un Sansa'sından olay itiraf: Kocam, kuliste dublörümü öpmeye çalıştı - Son Dakika

Game of Thrones'un Sansa'sından olay itiraf: Kocam, kuliste dublörümü öpmeye çalıştı

12.09.2019 11:22

Game of Thrones dizisindeki Sansa Stark karakteriyle büyük beğeni toplayan güzel oyuncu Sophie Turner, eşi ve dublörü arasında yaşanan ilginç olayı anlattı.

1
Game of Thrones dizisindeki Sansa Stark karakteriyle tüm dikkatleri üzerine çeken İngiliz oyuncu Sophie Turner, eşi Joe Jonas ve dublörü Laura Butler hakkında ilginç bir itirafta bulundu.
2
Geçtiğimiz aylarda ünlü şarkıcı Joe Jonas ile dünyaevine giren Turner, eşi Joe Jonas'ın kulis ziyareti sırasında yaptığı hatayı paylaştı.
3
Turner, kocası Joe jonas'ın, kulise girdiğinde dublörü Laura Butler'ı kendisi sandığını ve öpmeye çalıştığını anlattı.
4
Sophie Turner'ın dublörü Laure Butler ise, Turner'ın kocasının kendisi öpmeye çalışmasını ''Ben onu bir iltifat olarak algıladım. Ne güzel bir iltifat'' şeklinde yorumladı.

5
6

Son Dakika Game of Thrones'un Sansa'sından olay itiraf: Kocam, kuliste dublörümü öpmeye çalıştı - Son Dakika

YORUMLAR (3)

Diğer Galeriler

Tarlada ilişkiye giren çiftin aracı çamura saplandı! İmdatlarına polis koştu Bir tuhaf olay! Vefat etmeden kendi mezarını yaptı, içine ölen eşini gömdü Görüntüler korkunç! 90 yaşındaki kadın, huzurevi çalışanı tarafından tecavüze uğradı Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular