Son Dakika Haberleri: Game of Thrones'un Sansa'sından olay itiraf: Kocam, kuliste dublörümü öpmeye çalıştı

Game of Thrones'un Sansa'sından olay itiraf: Kocam, kuliste dublörümü öpmeye çalıştı

2 gün önce

Game of Thrones dizisindeki Sansa Stark karakteriyle büyük beğeni toplayan güzel oyuncu Sophie Turner, eşi ve dublörü arasında yaşanan ilginç olayı anlattı.

1
Game of Thrones dizisindeki Sansa Stark karakteriyle tüm dikkatleri üzerine çeken İngiliz oyuncu Sophie Turner, eşi Joe Jonas ve dublörü Laura Butler hakkında ilginç bir itirafta bulundu.
2
Geçtiğimiz aylarda ünlü şarkıcı Joe Jonas ile dünyaevine giren Turner, eşi Joe Jonas'ın kulis ziyareti sırasında yaptığı hatayı paylaştı.
3
Turner, kocası Joe jonas'ın, kulise girdiğinde dublörü Laura Butler'ı kendisi sandığını ve öpmeye çalıştığını anlattı.
4
Sophie Turner'ın dublörü Laure Butler ise, Turner'ın kocasının kendisi öpmeye çalışmasını ''Ben onu bir iltifat olarak algıladım. Ne güzel bir iltifat'' şeklinde yorumladı.


5
6Haber Yayın Tarihi: 12.09.2019 11:22 

YORUMLAR (3)


Diğer Galeriler

İngiliz Kraliyet Ailesi'nin altın klozeti çalındı! Değeri dudak uçuklatıyor 70 yaşındaki adam mandaldan öyle bir şey yaptı ki milyonlar şaştı kaldı! 24 yaşındaki kadın öğretmen, 15 yaşındaki öğrencisiyle cinsel ilişkiye girdi! 4 yaşında dünyanın en güzel kızı seçilmişti, bakın şimdi nasıl gözüküyor! Ev almak isteyenler dikkat! İşte İstanbul'un en ucuz ilçesi