Son Dakika Haberleri: Game of Thrones'un Tecavüz Mağduru, 9 Bin 500 Liralık Terliğiyle Ağızları Açık Bıraktı!

Game of Thrones'un Tecavüz Mağduru, 9 Bin 500 Liralık Terliğiyle Ağızları Açık Bıraktı!

2 ay önce

Game of Thrones dizisinde canlandırdığı Sansa Stark karakteriyle tüm dikkatleri üzerine çeken Sophie Turner, dizinin 5. sezonunda eşi tarafından tecavüze uğramıştı. Amerika'yı ayağa kaldıran sahnenin yıldızı, Londra'da bir otel çıkışı, 9 bin 500 liralık terliğiyle görüntülendi.

1
Game of Thrones dizisinde canlandırdığı Samsa Stark karakteriyle büyük beğeni toplayan ünlü oyuncu Sophie Turner, dün gece Londra'da görüntülendi.
2
Bir otelden çıkarken kameralara yakalanan 22 yaşındaki ünlü oyuncunun ayağındaki terlik, birçok kişi tarafından tuhaf karşılandı.
3
Ancak güzel oyuncunun tercih ettiği terliğin fiyatı tam anlamıyla dudak uçuklattı.
4
Turner'ın Louis Vuitton markalı tüylü terliklerinin fiyatı, 9 bin 500 TL...
5
Turner, koyu renkli terliklerini, deri ve siyah bir etekle tamamlamıştı.
6
Ünlü oyuncu, Sansa isimli bir kız çocuğunu canlandırdığı Game of Thrones dizisinde, henüz 15 yaşındayken zorla evlendirilip, Ramsey Bolton isimli zalim eşi tarafından tecavüze uğramıştı.
7
Üstelik Ramsey bu anı, Samsa'nın çocukluk arkadaşı Theon Greyjoy'a da uzun uzun izletmişti.
8
Amerika'da tepki çeken tecavüz sahnesinde, her ne kadar tecavüz tam olarak gösterilmese de, Samsa isimli kız çocuğunun çığlıkları ve hırpalanışı birçok politikacı ve feminist grupları ayağa kaldırdı.
9
Demokrat Senatör Claire Mccaskill, ''Game of Thrones benim için bitmiştir!'' tweetiyle, olay sahneye olan tepkisini dile getirmişti.
10
11
12
13
14

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Game of Thrones'un Kızıl Güzeli, Sevgilisini Öpücüklere Boğdu! Babasının Ölüm Acısını Hafifletmek İçin, Günde 4 Saat Cinsel İçerikli Film İzlemeye Başladı Hamile Kadını Öldürtüp, Bebeğini Karnından Aldı! Avustralya'da Karaya Vuran Canlı Yürekleri Ağza Getirdi! Ata Demirer'in Bir de Kardeşini Görün! İkizi Gibi