Game of Thrones Yıldızı Sophie Turner Yemek Yazarı Oldu - Son Dakika

Game of Thrones Yıldızı Sophie Turner Yemek Yazarı Oldu

10.04.2018 09:01

Game of Thrones'ta Sansa Stark karakterini canlandıran Sophie Turner, yediği yemekleri değerlendirdiği gizli bir Instagram hesabı bulunduğunu açıkladı...

1
Game of Thrones'ta Sansa Stark karakterini canlandıran Sophie Turner, yediği yemekleri değerlendirdiği gizli bir Instagram hesabı bulunduğunu açıkladı.

2
Dünyada izlenme rekorları kıran Game of Thrones dizisinde Sansa Stark'ı canlandıran Sophie Turner, tam bir sosis tutkunu olduğunu belirterek, yemek eleştirileri yayınladığı bir Instagram hesabı açtı.

3
21 yaşındaki İngiliz oyuncu, “sophiet” isimli ana Instagram hesabının hikayeler bölümünden gizli hesabının detaylarını paylaşarak şu notu düştü:

4

“Bizi takip edin tamam mı?) @sophiessausagereviews (Sophie'nin sosis yorumları)"

5
Eğlenceli yorumlarla yediklerine çeşitli kriterlere göre 10 üzerinden puan veren Turner'ın yemek hesabının hakkında kısmında ise “Sosis tutkunu” yazıyor.

6
Ana hesabında 7 buçuk milyon takipçisi bulunan aktrisin, yeni hesabında henüz 22 bin takipçisi bulunuyor.

7
Bununla birlikte Turner, yemek eleştirmenliğine soyunan ilk ünlü değil. Şarkıcı Lorde da daha önce “soğan halkaları”nı değerlendirdiği bir Instagram hesabı açmıştı.

8
9
10
11
12
13

Son Dakika Game of Thrones Yıldızı Sophie Turner Yemek Yazarı Oldu - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Skandal görüntülerden sonra güzel futbolcu takımından kovuldu Dua Lipa ile müstehcen pozlar veren Miley Cyrus'tan bomba yorum: Maalesef onunla cinsel ilişkiye girmedik Kışın beyaz, yazın kahverengiye bürünüyorlar! Nesli tükenmekte olan gelincik objektiflere takıldı Dondurucu soğukta bikiniyle bisiklet süren genç kız, hayır kurumu için bir saatte 83 bin TL topladı Sınavdan çıkıp doğumhaneye giden avukat adayı, buzların üzerinde oturarak görevini tamamladı