Son Dakika Haberleri: Game of Thrones Yıldızı Sophie Turner Yemek Yazarı Oldu

Game of Thrones Yıldızı Sophie Turner Yemek Yazarı Oldu

2 yıl önce

Game of Thrones'ta Sansa Stark karakterini canlandıran Sophie Turner, yediği yemekleri değerlendirdiği gizli bir Instagram hesabı bulunduğunu açıkladı...

1
Game of Thrones'ta Sansa Stark karakterini canlandıran Sophie Turner, yediği yemekleri değerlendirdiği gizli bir Instagram hesabı bulunduğunu açıkladı.

2
Dünyada izlenme rekorları kıran Game of Thrones dizisinde Sansa Stark'ı canlandıran Sophie Turner, tam bir sosis tutkunu olduğunu belirterek, yemek eleştirileri yayınladığı bir Instagram hesabı açtı.

3
21 yaşındaki İngiliz oyuncu, “sophiet” isimli ana Instagram hesabının hikayeler bölümünden gizli hesabının detaylarını paylaşarak şu notu düştü:

4

“Bizi takip edin tamam mı?) @sophiessausagereviews (Sophie'nin sosis yorumları)"


5
Eğlenceli yorumlarla yediklerine çeşitli kriterlere göre 10 üzerinden puan veren Turner'ın yemek hesabının hakkında kısmında ise “Sosis tutkunu” yazıyor.

6
Ana hesabında 7 buçuk milyon takipçisi bulunan aktrisin, yeni hesabında henüz 22 bin takipçisi bulunuyor.

7
Bununla birlikte Turner, yemek eleştirmenliğine soyunan ilk ünlü değil. Şarkıcı Lorde da daha önce “soğan halkaları”nı değerlendirdiği bir Instagram hesabı açmıştı.

8
9
10
11
12
13Haber Yayın Tarihi: 10.04.2018 09:01 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ünlü oyuncu Burcu Özberk'in kalça pozuna tepki yağdı: Ben seni ahlaklı bilirdim! Yorgunluğu def ediyor, kansere kalkan oluyor! İşte siyah sarımsağın faydaları Mucize Doktor'un çılgın Açelya'sından yatak pozu! Beğeni yağmuruna tutuldu Ünlü model Kendall Jenner'ın sere serpe kitap keyfi! Resmen içine düştü Dişi bufaloya sinsice saldırmak istemişti! Sonu felaket oldu