Garson Kız Lady - Son Dakika

Garson Kız Lady

7 yıl önce

Lady Gaga'nın 18 yaşında çektirdiği fotoğraflar

1
Giydiği İlginç kıyafetlerle gündemden düşmeyen, Grammy ödüllü ABD'li şarkıcı Lady Gaga, 18 yaşında şöhret olmadan önce bu fotoğrafları çektirmişti.
2
İngiliz Sun Gazetesinin yayınladığı fotoğrafların asıl “Stefani Germanotta” olan 25 yaşındaki şarkıcının ailesinin New York'taki evinde çekildiği belirtildi.
3
O zamanlar bir barda günlüğü 50 Dolara garson olarak çalışan bu makyajsız, siyah saçlı kız 3 sene sonra dünyanın tanıdığı bir star olacaktı.
4
Gazete, seksi pozlar veren Gaga'nın fotoğraflarını “O günlerde ünlü olmayı hayal ediyordu, kısa süre sonra bu isteğine kavuştu” sözleriyle yayımladı.
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

Haber Yayın Tarihi: 10.05.2013 11:25 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Sibirya'da -30 derece soğuğa rağmen sokakta yaşıyorlar! Yürekleri acı dolu evsizlerden kareler Zemheri'nin masum güzeli Elvan'a bir de Instagram'da bakın! İddialı pozlarıyla büyülüyor 3 çocuğunun bulunduğu aracı ateşe veren eski yıldız sporcu kendisini bıçaklayarak intihar etti Sapkın ev sahibi, pazarlık yapmak isteyen kiracıya göğüslerini göstermesini teklif etti! 73 yaşındaki Sylvester Stallone perişan halde! Gerçek çok geçmeden ortaya çıktı