Son Dakika Haberleri: Garsonluk Yaparken Keşfedildi, Şimdi Peri Masalı Yaşıyor!

Garsonluk Yaparken Keşfedildi, Şimdi Peri Masalı Yaşıyor!

2 yıl önce

Öğrenciyken eve destek olmak için İngiltere'de garsonluk yapan Funda Önal, ülkenin en zengin iş adamlarından Scott Sullivan'la evlenip prensese dönüştü...

1
İngiltere, Prens Harry'nin nişanlısı Meghan Markle'ın peri masalını andıran hayatını konuşurken buna benzer bir masalın kahramanı Türk kızı Funda Önal oldu.
2
Takvim Gazetesi'nin haberine göre; 1984'te İngiltere Sheffield'de doğan Türk kızı, öğrencilik yıllarında ailesine destek olmak için garsonluk gibi birçok işte çalıştı.
3
Daha sonra şansını ülkedeki reality şovlarda deneyen Funda Önal, modellik ile oyunculuk yapmaya başladı.
4
Ancak Türk güzelin hayatı, geçtiğimiz yıl tamamen değişti.
5
Funda Önal, 2017 Ağustos'unda ani bir kararla İngiltere'nin en zengin iş adamlarından birinin oğlu olan Scott Sullivan'la evlendi.
6
Kendisine ait bir jet ile helikopter kiralama şirketi olan İngiliz damat, Türk eşinin bir dediğini iki etmedi.
7
Kendisini bir anda peri masalının içerisinde bulan 34 yaşındaki Önal, şimdilerde bir yandan lüks hayatının tadını çıkartırken bir yandan da oyunculuk yapıyor.
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20


Haber Yayın Tarihi: 27.01.2018 11:48 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Fotoğraftaki sakin köy, şimdilerde turistlerin en uğrak noktası! Ünlü oyuncu yat turunda eşini öpücüklere boğdu! Nükhet Duru'nun çıplak küvet pozu, sosyal medyayı salladı! İşte Türk magazin tarihinin tozlu raflarından kareler Bir zamanların en ateşli yıldızıydı, şimdi gören tanıyamıyor! Soğuk algınlığına iyi geliyor, cinsel güce güç katıyor! İşte mesir macununun faydaları