Gazeteciler Meydana İndi - Son Dakika

Gazeteciler Meydana İndi

9 yıl önce

1
Meslektaşlarının gözaltına alınmasını protesto etmek isteyen gazeteciler Taksim'de bir araya geldi. Binlerce gazeteci meydanda yürüyüş gerçekleştirdi. Kalabalık sorunsuz bir şekilde dağıldı.


2
Türkiye Gazeteciler Sendikası ve Gazetecilere Özgürlük Platformu öncülüğünde İstanbul ve Ankara'da gazetecilerle dayanışma eylemi yapıldı. Binlerce gazeteci Taksim'de özgür basın için yürüdü.
3
Kalabalık, "Ahmet, Nedim onurumuzdur". "AKP elini medyadan çek" şeklinde slogan attı.


4
Taksim Meydanı'nda toplanan binlerce gazeteci ellerinde farklı protesto pankartları taşıdı. "Gazeteciysen boyun eğmeyeceksin. Boyun eğeceksen, gazeteciyim demeyeceksin" ve "Bugün Ahmet, Nedim. Yarın kim?" yazılı pankartlar dikkat çekti.


5
Eylemin ardından göstericiler sorunsuz bir şekilde dağıldı. Daha sonra basın açıklamasının yapıldığı alana çevik kuvvet polisleri geldi. İstiklal caddesi üzerinde polislerden birinin protestoculara yönelik sözlerinin ardından, eylemden dağılmakta olan küçük bir grup sözlü tepki gösterdi. Olay büyümeden yatıştırıldı.

6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Haber Yayın Tarihi: 04.03.2011 02:32 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ünlü sunucu Caroline Flack, tenisçi sevgilisi Lewis Burton'ı hastanelik etti! Ünlü oyuncu Bella Thorne, sokak ortasında bikiniyle gezip yerleri süpürdü! Kurşun dizisinin Tomris'i derin göğüs dekoltesiyle takipçilerini şaşı etti! Soğuk algınlığına iyi geliyor, cinsel güce güç katıyor! İşte mesir macununun faydaları Noel kutlamaları sokaklara taştı! Alkolün etkisiyle kendinden geçen İngilizlerden ilginç kareler