Gazze'de Recep Tayyip Erdoğan Parfümü Üretildi - Son Dakika

Gazze'de Recep Tayyip Erdoğan Parfümü Üretildi

03.04.2014 16:05

1
AK Parti'nin yerel seçimlerdeki başarısı dolayısıyla Gazze'de bir parfümeride yeni üretilen kokuya Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın adı verildi.

2
Başbakan Erdoğan'a duydukları sevgi nedeniyle üretilen parfüm Gazzeliler tarafından büyük ilgi gördü.

3
Parfümeri sahibinin, üzerine Erdoğan'ın fotoğrafını yerleştirdiği kokunun yanı sıra parfümeride bulunan çok sayıda Erdoğan fotoğrafı ve "Erdoğan parfümü bulunur" yazan afiş müşterilerin dikkatini çekiyor.

4
Gazze'nin güneyindeki Refah kentinde bir parfümerinin sahibi olan Halid Mirac, "Gazze sokaklarında AK Parti'nin başarısından dolayı insanlar sevinç duyarken ve Erdoğan'ın şahsiyeti konuşulurken ben de bir kokuya, "Erdoğan" adını vermek istedim. Söz konusu parfüm Erdoğan'ı seven çok sayıda müşteri tarafından ilgi görüyor." dedi.

5
Gazzelilerin Erdoğan'ın partisinin başarısı dolayısıyla gösterdikleri olumlu tepkinin, kendisini söz konusu kokuya 'Erdoğan' adını vermeye ittiğini söyleyen Mirac, "Gazzeliler Erdoğan'ı çok seviyor." dedi.

6
Parfümeri sahibi son olarak "Erdoğan, Filistin davasıyla ilgileniyor ve 8 senedir devam eden ambargoya karşı bir tutum sergiliyor. Onur sahibi Erdoğan'la herkes iftihar ediyor." diye konuştu.

Son Dakika Gazze'de Recep Tayyip Erdoğan Parfümü Üretildi - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Utancından dışarıya çıkamaz oldu! Meğer sebebi en sevdiği yiyecekmiş 18 yaşındaki modele sahte ajans şoku! Kamera karşısında soyunmasını istediler Katıldığı programı terk etmesiyle gündem olan Şevval Şahin'in estetiksiz hali yeniden dillere düştü Milyonların içinde yüzen Ronaldo'nun kız arkadaşı geçmişiyle yürek burktu: İnsanlara yemek almaları için yalvardım Babası Instagram'ını kapattırmıştı! Coşkun Sabah'ın kızı bomba gibi geri döndü