Son Dakika Haberleri: Gebze-Halkalı Banliyö Hattındaki Ücretlendirme Hatası Twitter'ı Ayağa Kaldırdı

Gebze-Halkalı Banliyö Hattındaki Ücretlendirme Hatası Twitter'ı Ayağa Kaldırdı

6 ay önce

Gebze-Halkalı treninde TCDD'nin belirlediği ücret tarifesindeki sorun vatandaşı mağdur etti. Kısa mesafeler için de 5,70 TL ücret kesilince, halk İBB Beyaz Masa'yı şikayet yağmuruna tuttu. Beyaz Masa'yı telefonla arayıp İstanbul Kart numaranızı verdiğinizde ücret iadesi için kaydınız oluşturuluyor.

1
Gebze-Halkalı banliyö trenine binmek isteyen vatandaşlar bu sabah ücret şoku yaşadı. Çoğu vatandaşlar 5.70 TL'lik tam ücret kesildi. Vatandaşlar ücret iadelerini almak istediklerinde iade makinalarından ücretlerini alamadı. Sabah saatlerinden beri İBB Beyaz Masa'ya şikayet yağıyor. İşte o tweetlerden bazıları...
2
3
4
5
6
Beyaz Masa yetkilileri ise vatandaşların iletişim bilgilerini isteyerek mağduriyetlerini gidermek amacı ile iletişime geçeceklerini söylüyor.
Beyaz Masa yetkilileri ise vatandaşların iletişim bilgilerini isteyerek mağduriyetlerini gidermek amacı ile iletişime geçeceklerini söylüyor.


Haber Yayın Tarihi: 13.03.2019 09:58 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Yarışma bitince işsiz kaldılar! Para kazanmak için ünlü iş adamlarıyla ilişkiye giriyorlar 2019'un en güçlü ülkeleri açıklandı! Bakın Türkiye kaçıncı sırada Yeşilçam'ın haşin bakışlı güzeli Gülşen Bubikoğlu, bakın şimdi ne yapıyor! Daha tanıtımı dahi yapılmadı! İşte 286 bin TL'lik iPhone 11 Güzel oyuncunun eşcinsel aşığı oynadığı filmin sahneleri çok konuşulacak