Son Dakika Haberleri: Gece Kulübünde Asit Dehşeti! Genç Model Bu Hale Geldi

Gece Kulübünde Asit Dehşeti! Genç Model Bu Hale Geldi

3 yıl önce

1
2
İngiltere'de ünlü gece kulübünde asitli saldırı dehşeti yaşandı. Olayda Avustralyalı model Isobella Fraser yaralandı.

3
4
5
6
7
Olayı yaşayanlar ''çabuk gidin'' ''herkes dışarı'' seslerini duyduklarını hatta birkaç el havaya ateş edildiğini belirtti.

8
Kurbanlar hissettikleri ıslaklığın önce su olduğunu sandıklarını sonradan acı çekmeye başladıklarını anlattı.

9
10
11
Olayla ilgili ise İngiliz polisi her yerde Arthur Collins isimli adamı arıyor. Adete kovalamacaya dönen polis takibinde polis ekipleri son olarak adamın bir milyon pound değerindeki lüks evine baskın yaptı. Evde yasa dışı silahlar ve uyuşturucu bulundu.

12
13
14
15
Lonra'ya yakın Dalson şehrinde bulunan Mangle gece kulübünde yaşanan olayda 20 kişi yaralandı.

16
Televizyon yıldızı Ferne McCann'in erkek arkadaşı olduğu iddia edilen Arthur Collinspolis gece kulübünde yüzlerce kişi varken iki kişiyi hedef alarak asit saldırısında bulundu.

17
Saldırının kurbanları arasında yer alan 22 yaşındaki Avustralyalı model Isobella Fraser o sırada kızkardeşi Prue ile birlikte gece kulübündeydi.

18
19
20
21
22
Adamın televizyon yıldızı olan sevgilisi Ferne McCann ise erkek arkadaşını polisle konuşmaya zorladığını söylüyor.Haber Yayın Tarihi: 19.04.2017 03:22 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyayı ikiye bölen tartışma! Yıkayarak mı, silerek mi temizlenmeli? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın mavi gözlü hırçın güzeli bakın kaç yaşında! Nefes alamıyor diye soluğu hastanede aldı! Burnundan çıkan şey doktorları bile şoke etti Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Gören 'Çin Seddi gibi' diyor MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı!