Gece Kulübünde Eğlenen Kadınlar Görenleri Şoke Etti! - Son Dakika

Gece Kulübünde Eğlenen Kadınlar Görenleri Şoke Etti!

13.02.2017 16:08

1
İnternet kullanıcıları tarafından ‘mide bulandırıcı' bulunan görüntüler pek çok eleştiri aldı.

2
ABD'nin Florida eyaletindeki bir gece kulübünde devasa boyuttaki tırnaklarıyla dikkat çeken bir grup kadın, meraklı bakışlara aldırmadan doyasıya eğlendi.

3
Onlarca santimetre uzunluktaki tırnaklarıyla dans eden kadınların görüntülerinin yer aldığı video, sosyal paylaşım sitesi Liveleak'te yayımlandı.

4
Video görüntülerine yapılan yorumlar arasında bazı kullanıcılar, uzun tırnaklı kadınların bu halde nasıl tuvalete gidebildiğini ya da gündelik işlerini halledebildiklerini anlamadıklarını yazdı.

5
ABD'nin Houston şehrinde yaşayan ve 23 yıldır tırnaklarını uzatan Yani Williams adındaki kadın da sosyal medyada oldukça eleştirilmişti.

6
Eskiden güzellik salonu sahibi olan Williams'ın tırnakları, yaklaşık 70 santimetre uzunlukta.

7
Williams'ın sıra dışı uzunluktaki tırnaklarını gören çoğu insanın en merak ettiği sorular ise ABD'li kadının bu tırnaklarla nasıl araba kullandığı ve tuvalete gittiği.

8
The Sun gazetesinin haberine göre; Williams, evinin tuvaleti hariç hiçbir tuvaleti kullanmamayı tercih ediyor. Bunun sebebi ise tırnakları çok uzun olduğu için, dışarıdaki tuvaletlerin yeterince steril olmadığını düşünmesi.

9
ABD'li kadının söylediğine göre, bu şekilde araba kullanmak çok zor fakat imkânsız değil.

10
Her bir tırnağı yaklaşık 70 santimetre olan Williams'ın tırnaklarını boyaması neredeyse bir hafta sürüyor.

11
12
13

Son Dakika Gece Kulübünde Eğlenen Kadınlar Görenleri Şoke Etti! - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement