Gece yarısı sırra kadem basan genç emlakçının cansız bedeni, üç hafta sonra sahilde bulundu - Son Dakika

Gece yarısı sırra kadem basan genç emlakçının cansız bedeni, üç hafta sonra sahilde bulundu

13.05.2020 17:14

Gece yarısı 03.00'te yalnız yaşadığı evinden ayrılan genç kadının cansız bedeni kaybolduktan üç hafta sonra sahilde bulundu. Son olarak güvenlik kameraları tarafından iskeleye doğru yürürken görüntülenen ve emlakçı olduğu öğrenilen kadının hazin sonu basında "Korkunç keşif" olarak manşetlere taşındı.

1
23 yaşındaki Chelsie Dack, İngiltere'nin doğu kıyısındaki Norfolk'ta yer alan Gorleston-on-Sea'deki evinde yalnız yaşıyordu.
2
20 Nisan tarihinde yalnız yaşadığı evinde son kez haber alınan emlakçı genç kız, bir anda ortadan kayboldu.
3
Norfolk polisi, günlerce Chelsie Dack'a ait bir ipucu kovaladı, her yeri didik didik aradı. Dev operasyona polis ve sahil güvenlik helikopterleri, arama köpekleri, gönüllüler katıldı.
4
Gece yarısı 03.00'den itibaren sırra kadem basan genç kız için büyük bir arama operasyonu başlatıldı.
5
Güvenlik kamerası görüntülerini inceleyen Norfolk polisi, Chelsie'nin Gorleston iskelesine doğru yürüdüğünü tespit etti.
6
Aynı bölgede emlakçı genç kadının cep teleofnu bulundu. Polis Chelsie'nin suya girdiğini tahmin etse de bir sonuca ulaşılamadı.
7
Aynı günlerde sosyal medyada organize olanlar Chelsie Dack'i Bul adlı bir grup oluşturdu ve söz konusu gruba 13 bin insan katıldı.
8
Sosyal medyada kayıp ilanları paylaşıldı, Chelsie'yi görenlerin polisle irtibata geçmesi istendi.
9
Ancak üç gün sonra polisin yaptığı açıklamayla umutlar söndü. Polis, emlakçı genç kadının öldüğünü tahmin ettiklerini duyurdu.
10
Aradan geçen üç haftada hiçbir sonuç alınamazken, Pazartesi akşam saatlerinde Norfolk polisine bir ihbar telefonu geldi.
11
Telefondaki kişi, Suffolk Sizewell'de kıyıya vurmuş bir bir ceset bulduklarını polise bildirdi.
12
Polis ölüm nedenini henüz açıklayamasa da herhangi bir şüpheli bulunmuyor. Genç kızın intihar ettiği sanılıyor.
13
Cesedin bulunduğu yerle genç kızın evi arasındaki mesafe, 50 kilometre. İngiliz basını, cesedin bulunmasını 'Korkunç keşif' başlıklarıyla sayfalarına taşıdı.

14
Chelsie Dack'in 28 Mart'ta sosyal medya hesabından paylaştığı son mesaj ise, corona virüsten korktuğunu gösteriyor:
15
"Son durumu gerçekten küçümsemişim. Haber izlemiyorum çünkü çok kötü hissettiriyor. Ancak internetten okuduklarım, günbegün daha ürkütücü."

16
Aile kızlarının cesedinin bulunmasıyla yıkıldı, anne Dawn Howell Facebook sayfasından "Kalbimiz kırıldı" mesajını paylaştı.
17
18

Son Dakika Gece yarısı sırra kadem basan genç emlakçının cansız bedeni, üç hafta sonra sahilde bulundu - Son Dakika


YORUMLAR (3)
  • vatan: ŞİMDİ HER ŞEY VAR OLANAKLAR FAZLA AMA İNSANLAR MUTLU DEĞİL ÇÜNKÜ İMAN İNAÇ EKSİKLİĞİ VAR.ALLAH RAHMET EYLESİN. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • MeRt: Vatan kesinlikle katılıyorum. Aklınıza getirebildiğiniz her türlü çılgın eğlenceleri yaşamış biri olarak konuşuyorum. Yapmadığım yaşamadığım çok bi şey kalmadı. İnsan herşeyden tadını alıyor. Sonra herşey sıradanlaşıyor. Bi cinsiyet değiştirmediğim kalmadı. Onu yaparsam Finish himm.. 0 0 Yayından Kaldır
500
Advertisement