Gecekondu milyoneri Dev Patel, doğum gününü sevgilisiyle parkta sarmaş dolaş kutladı - Son Dakika

Gecekondu milyoneri Dev Patel, doğum gününü sevgilisiyle parkta sarmaş dolaş kutladı

The Slumdog Millionaire filmiyle yıldızı parlayan genç oyuncu Dev Patel, doğum gününü kız arkadaşıyla br parkta sarmaş dolaş kutladı.

1
2008 yılında rol aldığı Slumdog Millionaire (Milyoner) adlı filmle tanınan Hint asıllı İngiliz oyuncu Dev Patel, 30 yaşına Los Angeles'ta bir parkın çimleri üzerinde girdi. Patel'i sevgilisi Tilda Cobham Hervey ile kısa süreliğine kendilerine katılan bir arkadaşları da eşlik etti.

2
Yanlarına içecek ve rengarenk balonlar alıp parka giden ikili en uygun köşeyi seçip aşklarının tadını çıkardılar. Bir ara bir kadın arkadaşları Dev Patel ile Tilda Cobham- Hervey'e eşlik etti.

3
Ayakkabılarını çıkarıp çimlerde oturan genç aşıklar uzun süre sohbet ettikten sonra bir şeyler yiyip içti. Zaman zaman romantik anlar da yaşayan çifte gelip geçenler de gülümseyerek baktı. Patel ile Tilda Cobham Hervey'in koronavirüsün Los Angeles'ta etkili olduğu günlerde bu şekilde rahat davranmaları bazıları tarafından da yadırgandı.

4
Rol arkadaşıyla aşk yaşadı
Rol arkadaşıyla aşk yaşadı
Dev Patel, 2008 yapımı bol ödüllü Slumdog Millionaire (Milyoner) adlı filmle kariyerinde büyük bir çıkış yakaladı. Bir dönem bu filmdeki rol arkadaşı Freide Pinto ile romantik bir ilişki yaşadı.
5
Pinto, rol arkadaşı Patel uğruna eşinden ayrıldı. Patel ile Pinto'nun ilişkisi bir süre önce sona erdi.
6
2008 yılında çekilen Slumdog Millionaire filmi, 10 dalda aday olduğu Oscar'ın da 8'ini aldı.
7
8

Haber Yayın Tarihi: 07.05.2020 15:24

Son Dakika Gecekondu milyoneri Dev Patel, doğum gününü sevgilisiyle parkta sarmaş dolaş kutladı - Son Dakika

YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

İkinci kez yaşadığı annelik heyecanı yarım kaldı! Petek Dinçöz bebeğini kaybetti Necati Şaşmaz'ın günde 80 bardak çay içtiğini biliyor muydunuz? İşte ünlülerin bilinmeyen alışkanlıkları Kumaş maske ile ilgili korkutan gerçek: Virüsü parçalara ayırıp daha uzağa yayıyor Eşcinsel çift, 'Kucak dansı yapacağız' diyerek kandırdığı otel görevlisini parçalayarak öldürdü Gelen geri dönmüyor! Salgından kaçanların ikinci adresi Kuşadası, nüfus bakımında 35 ili geçti