Gecelikle kamera karşısına geçti! Önce yüzüne daha sonra tüm vücuduna çikolata sürdü - Son Dakika

Gecelikle kamera karşısına geçti! Önce yüzüne daha sonra tüm vücuduna çikolata sürdü

23.03.2021 12:10

Şarkıcı Fülin sosyal medya hesabında ilginç bir paylaşıma imza attı. Yüzüne çikolata ile maske yapan şarkıcı, daha sonra çikolatayı vücuduna sürdü, parmaklarında kalan çikolatayı da yedi. Takipçileri şarkıcının böyle bir paylaşım yapmasına anlam veremedi.

1
Bir dönem Aleyna Tilki ile girdiği polemiklerle gündem olan şarkıcı Fulin, Instagram hesabından takipçilerini şaşırtan paylaşım yaptı.
2
Fulin, yüzüne çikolata maskesi yaptı. Vücuduna da çikolatayla kalp yapan şarkıcı, o anları Instagram'dan paylaştı.
3
Fulin, "Kaç kez 'Pazar günü beni evde tek bırakma anne" dedim.
4
"Kendimi kreşte terk edilmiş gibi hissediyorum" diye yazdı. Şarkıcıya takipçileri, "Sesli güldüm", Çocuk ruhlu olmak böyle olsa gerek" gibi mesajlar gönderdi.
5
FULİN KİMDİR?
FULİN KİMDİR?
Doktor baba ve öğretmen annenin kızı olan Fulin Şingirik, 1 Ocak 1985 tarihinde Adana'da dünyaya geldi. Henüz 5 yaşındayken klavye ve gitar çalmaya başlayan Fulin, aynı yaşta bale ve müzik dersleri aşdı. Lise eğitimini Adana Anadolu Üniversitesi'nde tamamlayan güzel şarkıcı, burada aldığı eğitimin ardından Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya bölümünü kazandı.

6
Aynı dönemlerde moda tasarımı okudu. Yüksek lisansını Tıp Fakultesi'nde Farmakoloji dalında yapan Fulin, müzik sevdasından vazgeçmedi.

7
Sözler yazıp besteler yapan sanatçı, bir süre sonra Emrah Karaduman ile tanıştı. 2014'de 'Firardayım' ve 'İçinden Oku' isimli parçaları ile dikkatleri üzerine çeken Fulin, 2015 yılında Keyf-i Halik isimli single albümünü yayınlandı, 2016 yılında ise hit listesine giren 'Süper Kahraman' isimli parçası ile dikkatleri üzerine çekti.
8
"Emrah Karaduman benim eski sevgilimdi. Aleyna Tilki onu elimden aldı" sözleriyle uzun süre konuşulan Fulin, "Ben onlar hakkında yorum yapmak istemiyorum. Her şeyi açıkladım daha önce. Herkes Allah'ından bulsun" diye konuşmuştu.

YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Gecelikle kamera karşısına geçti! Önce yüzüne daha sonra tüm vücuduna çikolata sürdü - Son Dakika


Advertisement