Son Dakika Haberleri: Geçmişin Günahları Başlarını Ağrıtıyor

Geçmişin Günahları Başlarını Ağrıtıyor

10 yıl önce

1
Gösteri dünyasının bazı ünlüleri kariyerlerinin ilk yıllarında sonradan pişman olacakları öyle işler yapıyorlar ki... Şöhret basamaklarını aniden tırmandıktan sonra da bu işler onların başını ağrıtıyor.

Umutsuz Ev Kadınları dizisiyle 40 yaşından sonra şöhnete kavuşan Teri Hatcher da bunlardan biri.
2
Gençlik yıllarında rol aldığı The Cool Surface ve Heaven's Prisoner's filmlerindeki cüretkar sahneleri Hatcher'a katıldığı bir TV programında zor anlar yaşattı.
3
Programda Hatcher'a geçmişte üçüncü sınıf rollerde oynadığı hatırlatılınca ünlü yıldız da artık o günlerin çok geride kaldığını söylemekle yetindi.
4
Hatcher ünlü olmadan önce rol aldığı filmler yüzünden sonradan başı ağrıyan tek ünlü değil. İşte podyum ve sinemanın henüz şöhret olmadan önce yaptığı işler yüzünden magazin gündemine gelen diğer ünlüleri.
5
Genç manken Doutzen Krous henüz şöhret olmadan önce böyle fotoğraflar çektirmiş.
6
Kroes bugün podyumların en çok aranan ve en çok kazanan mankenlerinden biri.
7
Juno filminin senaryosuyla Oscar kazanan Diablo Cody de geçmişte striptizcilik yapmıştı.
8
Codi daha Oscar'a uzanmadan o dönemde çekilen fotoğrafları da ortaya çıktı.
9
10
Cameron Diaz henüz ünlü olmadan önce 19 yaşında bir genç kızken John Rutter adlı fotoğrafçıya üstsüz poz vermişti.
11
Bu fotoğraflar daha sonra yıldızın canını epey sıktı. Rutter, Cameron Diaz'ın ünlü olmasından sonra bu fotoğrafları satmaya çalıştı. Ancak güzel yılyız dava açtı ve kazandı.

12
Diaz henüz şöhret olmadan önce cinsel içerikli filmlerde de oynamıştı.
13
Günümüzün yaşlanmayan yıldızı Demi Moore'un ünlü olmadan önce çektirdiğ içıplak fotoğraflar 1980'lerin ilk yarısında yani Moore bir yıldız olduktan sonra yeniden ortaya çıktı.
14
15
Paul McCartney'in eski eşi Mills'in 1988'de bir Alman dergisi için verdiği bu erotik pozlar ortalığı karıştırdı. Bu fotoğraflar Mills bir motosiklet kazasında bir bacağını kaybetmeden 5 yıl önce çekilmişti. Fotoğrafları İngiliz tabloid gazetesi The Sun yayınladı.
16
Heather Mills bir süre Paul mcCartney ile evli kalmış ve olaylı bir şekilde boşanmıştı.
17
Beyazperdenin şiir gibi dövüşen Uzakdoğulu aktörü Jackie Chan'in yolu da şöhrete ulaşmadan önce cinsel içerikli film sektöründen geçti.

18
Chan şimdi dövüş filmlerinin vazgeçilmez aktörü.

19
Sylvester Stallone'nin de Rocky ve Rambo öncesi cinsel içerikli filmleri var.
20
Stallone şimdi o filmleri hatırlamıyor bile.

21
Sibel Kekilli, Duvara Karşı filmiyle ünlendi. Daha ödülün dumanı tüterken Kekilli'nin geçmişte cinsel içerikli film deneyimi olduğu ortaya çıktı.
22
Basın Kekilli'nin üzerine çok gitti. Ama genç yıldız hepsine kulaklarını tıkayıp kariyerini başarılı bir şekilde sürdürmeye devam etti.

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ateşli Şarkıcıdan Olay Paylaşım: Aman Tanrım, Yanlış Beden Sütyen Takıyormuşum! Resmen Nefes Kesiyor! Şeyma, Acun'a Nispet Yapmaya Doyamadı Savaşa Katılmak İçin Erkek Kılığına Girdi, Ordunun Cephanesini Montunda Sakladı! Fotoğraftaki Kurdeleli Genç Kız, Şimdilerde Milyonların Tanıdığı Bir Yıldız! Babası Cinsel İstismarla Suçlanmıştı, Kameralardan Kaçma Yöntemi Pes Dedirtti!