Son Dakika Haberleri: Geleneksel Vahşet!

Geleneksel Vahşet!

12 yıl önce

1
Faroe Adaları'nda kurulan 'kan koyu', yüzlerce bazen binlerce karabalinanın ada yerlileri tarafından canlı canlı katledildiği bir yer.
2
Grindadrap adıyla bilinen bu av yüzyıllardır yapılıyor ve hayatı bu caniler için kolaylaştıran motorbotlar, telsizler hariç o zamandan beri değişen hiçbir şey yok.
3
Zavallı balinaların etrafını sarıyorlar ve kıyıya doğru sürüyorlar. Balinalar kıyıya yeterince yaklaştıklarında, yerliler suya dalıp korkunç bir biçimde hayvanlara kancayla ölene kadar vuruyorlar.
4
Balinaları devasa testere ve bıçaklarla diri diri ve yavaş yavaş parçalıyorlar.
5
Bu yapılanlar, adada bir gelenek olmuş küçücük çocuklar bile izlemeye geliyor, deniz kan içinde ve balinalar son çığlıklarını atıyorlar.
6
Daha sonra cesetleri kıyıya çekip derisini yüzmeye başlıyorlar ve etlerini ve yağlarını adanın tüm nüfusuna bölüştürüyorlar.

7
8
9
10
11
12
13Haber Yayın Tarihi: 11.11.2008 03:47 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Herkes bilmez! Büyükanıt, totemiyle bakın Fener'i nasıl şampiyon yaptı 83'lük İngiliz'in, emeklilik oyunu! Türkiye'de gününü gün ederken ülkesini dolandırdı Canlı yayında skandal! 74'lük kocasını, 60 yaşındaki adamla duşta aldattı Kuruluş Osman'ın Ayşe Hatun'u Açelya Özcan, yatak pozuyla nefes kesti! Hükümet için çalışıyordu, çıplak fotoğrafları ortaya çıkınca hayatı tepetaklak oldu