Gelin adayı Hanife'ye takipçilerinden tepki yağdı: Ne biçim bir insansın sen! - Son Dakika

Gelin adayı Hanife'ye takipçilerinden tepki yağdı: Ne biçim bir insansın sen!

30.09.2019 17:24

Evlilik programlarıyla adını duyurduktan sonra başörtüsünü çıkaran Hanife Gürdal, cesur pozlarına bir yenisini daha ekledi. Fotoğrafta iç çamaşırı görünen Hanife'ye takipçilerinden tepki yağdı.

1
Uzun bir dönem izdivaç programlarında yer alan ve sonralarda başörtüsünü çıkarmasıyla gündeme gelen eski gelin adayı Hanife Gürdal, geçtiğimiz günlerde paylaştığı bir fotoğrafla takipçilerini kızdırdı.
2
''Çünkü çiçek olmak bunu gerektirir'' notuyla paylaştığı fotoğraftaki sütyen detayı bir anda eleştirilerin odağı oldu. Beyaz penyenin altından görünen sütyen için takipçileri, ''Ne biçim insansın!'' ve ''Gittikçe saçmalıyorsun'' gibi yorumlarda bulundu.

3
Hanife'nin fotoğrafına, ''Yakında alkole de başlar bu'', ''Para için ne hale geldi'' ve ''Bir koca bulamadın'' gibi bir yığın eleştiri yağdı.

4
Bikinili fotoğrafından dolayı da tepki çeken Hanife, geçtiğimiz günlerde, kendisine kötü yorum yapanlara "Tenhada yaptıklarınızı toplumda kınamayın" notuyla gönderme yapmıştı.
5
6
7
8
9
10

Son Dakika Gelin adayı Hanife'ye takipçilerinden tepki yağdı: Ne biçim bir insansın sen! - Son Dakika


YORUMLAR (41)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Önce babasını sonra annesini kaybetti! Virüsle boğuşan İkbal Gürpınar, anlattıklarıyla tüyler ürpertti Yıllar güzelliğine güzellik kattı! İşte cinsel içerikli film yıldızı Arzu Okay'ın son hali Önce market şimdi de tavuk dükkanı! Polis, o kadını yine mastürbasyon yaparken yakaladı 51 yıl önce bu evden çıktı! Şimdi tüm dünyayı vuran virüse çare ondan bekleniyor Futbol dünyasının el üstünde tuttuğu güzel spiker Diletta Leotta'yı meslektaşı yerden yere vurdu