Son Dakika Haberleri: Gelin adayı Hanife'ye takipçilerinden tepki yağdı: Ne biçim bir insansın sen!

Gelin adayı Hanife'ye takipçilerinden tepki yağdı: Ne biçim bir insansın sen!

3 ay önce

Evlilik programlarıyla adını duyurduktan sonra başörtüsünü çıkaran Hanife Gürdal, cesur pozlarına bir yenisini daha ekledi. Fotoğrafta iç çamaşırı görünen Hanife'ye takipçilerinden tepki yağdı.

1
Uzun bir dönem izdivaç programlarında yer alan ve sonralarda başörtüsünü çıkarmasıyla gündeme gelen eski gelin adayı Hanife Gürdal, geçtiğimiz günlerde paylaştığı bir fotoğrafla takipçilerini kızdırdı.
2
''Çünkü çiçek olmak bunu gerektirir'' notuyla paylaştığı fotoğraftaki sütyen detayı bir anda eleştirilerin odağı oldu. Beyaz penyenin altından görünen sütyen için takipçileri, ''Ne biçim insansın!'' ve ''Gittikçe saçmalıyorsun'' gibi yorumlarda bulundu.

3
Hanife'nin fotoğrafına, ''Yakında alkole de başlar bu'', ''Para için ne hale geldi'' ve ''Bir koca bulamadın'' gibi bir yığın eleştiri yağdı.

4
Bikinili fotoğrafından dolayı da tepki çeken Hanife, geçtiğimiz günlerde, kendisine kötü yorum yapanlara "Tenhada yaptıklarınızı toplumda kınamayın" notuyla gönderme yapmıştı.
5
6
7
8
9
10Haber Yayın Tarihi: 30.09.2019 05:24 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ünlü oyuncu Burcu Özberk'in kalça pozuna tepki yağdı: Ben seni ahlaklı bilirdim! Yorgunluğu def ediyor, kansere kalkan oluyor! İşte siyah sarımsağın faydaları Mucize Doktor'un çılgın Açelya'sından yatak pozu! Beğeni yağmuruna tutuldu Ünlü model Kendall Jenner'ın sere serpe kitap keyfi! Resmen içine düştü Dişi bufaloya sinsice saldırmak istemişti! Sonu felaket oldu