Gelin-görümce krizi büyüyor! Survivor'ın olaylı yarışmacısı Ivana Icardi, yengesine fena patladı - Son Dakika

Gelin-görümce krizi büyüyor! Survivor'ın olaylı yarışmacısı Ivana Icardi, yengesine fena patladı

17.06.2020 12:16

PSG forması giyen Mauro Icardi'nin kız kardeşi Ivana Icardi, yengesi Wanda Nara ile tartışmaya devam ediyor. Survivor'da yaşadığı ilişkilerle çok konuşulan Ivana, yengesinin eleştirilerine sert çıktı.

1
Ivana Icardi, katıldığı Survivor programında babası Juan'ın hem kendisine hem de abisi Icardi'ye kötü davrandığını iddia etmişti.
2
Wanda Nara ise görümcesinin ortaya attığı bu iddiaya, "Mauro'nun babasına adaletsiz bir şekilde davranılıyor. Karantina boyunca beraberdik ve bahçeden marul toplamak da dahil birçok iş yaptı. Çocuklara derslerinde yardım etti. O harika bir büyükbaba."
3
"Ivana'nın yaptığı her şey, medyanın girdabına düşmekten başka bir şey değil. Bu durum, sizde sürekli bir şeyler söyleme isteği oluşturur" şeklinde yanıt vermişti.
4
Wanda Nara'nın bu açıklamalarına Ivana Icardi'den yanıt gecikmedi. İtalya'da bir televizyon programına katılan Ivana, yengesi Nara'yı eleştirdi.

5
"Ben televizyona çıkıp her konuştuğumda Wanda sinirleniyor" diyen Icardi, "Çünkü orada olmamı istemiyor. Bu söylediklerim, benim hayatımla ilgili bir hikaye. O hiçbir şey bilmiyor. Bilmediği şeyler hakkında konuşmamalı. Benim bunları söylemem için Mauro'dan izin almam gerekmiyor" şeklinde konuştu.
6
İspanya'da katıldığı Survivor yarışmasında ailesine dair birçok şey düşündüğünü söyleyen Icardi, "Orada çok ünlü olmama rağmen aileme düşkün olduğum için elendim."
7
"Survivor'da çok fazla duygu hissettim, ailemde olan her şeyi düşündüm. Bu yüzden babamın şiddet uygulamasıyla ilgili konuştum. Belki doğru değildi ama oldu" ifadelerini kullandı.
8
Ivana Icardi, geçtiğimiz günlerde Wanda Nara'nın eski eşi Maxi Lopez'in sosyal medyada paylaştığı fotoğrafı beğenmiş ve yeni bir krizin ortaya çıkmasına neden olmuştu.
9
Survivor'da Hugo Sierra ile aşk yaşayan ancak elendikten sonra ilişkisi biten Ivana, yarışma sonrası başka bir yarışmacıyla cinsel ilişkiye girdiği haberleriyle gündemi uzun süre meşgul etmişti.
10
11
12

Son Dakika Gelin-görümce krizi büyüyor! Survivor'ın olaylı yarışmacısı Ivana Icardi, yengesine fena patladı - Son Dakika Spor


YORUMLAR (2)

Diğer Galeriler

Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık Beklenmedik kaza! Ivanka Trump sörf tahtasıyla oğlunun yüzüne çarptı Yalanlasalar da kameralardan kaçamadılar! Sibel Can ve Emir Sarıgül aşkı belgelendi Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu
Advertisement