Gelin Hamamı ‘Spa'da - Son Dakika

Gelin Hamamı ‘Spa'da

14.04.2010 13:29

1
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın oğlu Ahmet Mücahit Arınç'ın 18 Nisan'da evleneceği Yeliz Asker için bir spa merkezinde geleneksel gelin hamamı düzenlendi. Arınç'ın eşi Münevver Arınç'ın organize ettiği davete, gelin ve damadın yakınları katıldı.

2
Davetin basına yansımasını istemeyen Münevver Arınç, merkeze öğleden sonra müşteri alınmaması ve davetlilerin cep telefonlarının da toplanmasını istedi. Münevver Arınç, organizasyonun her aşamasını yakından takip etti.
3

Gelininden önce yakınları ile birlikte merkeze gelen Münevver Arınç, hazırlıkları son kez gözden geçirdi. Gelin hamamının gerçekleşeceği mekanın süslemelerini, geline sunulacak özel bornoz ve bohçayı da spa merkezi belirledi. Merkezin giriş kapısından hamama kadar olan yollara çiçekler konulurken, hamamın giriş kapısında mumlarla, “Mücahit” ve “Yeliz” yazıldı.

4
Yeliz Asker, gelin hamamının yapılacağı mekana yakınları ile birlikte geldi. Asker, mekana girmeden önce kendisi için süslenen çiçekli yolda poz verdi. Asker'i mekana girişinde folklor grubu ve davetliler alkışlarla karşıladı. Asker, hamama girmeden önce de davetliler yerini aldı.
5
Asker, folklor grubu eşlliğinde hamama girerken etrafa çiçekler serpildi. Daha sonra ise gecede davetliler Ankara havaları eşliğinde eğlendi. Gece yarısına kadar süren eğlence sonrasında Asker'i, mekandan nişanlısı Mücahit Arınç aldı.
6
Pazar günü evlenecek olan Arınç çifti için düğünün yapılacağı Rixos Otel'de, düğünden birkaç gün önce de kına gecesi düzenlenecek. Konuklardan davetiyelerini yanında getirmeleri istendi. Başbakan Tayyip Erdoğan'ın nikah şahidi olması bekleniyor. Mücahit Arınç, geçen yaz İstanbul Bilgi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'ni bitirdi. Diploma törenine gelin adayı Asker de katılmıştı.

7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Son Dakika Gelin Hamamı ‘Spa'da - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı