'Gelinim Olur Musun? 'Sinem'in Son Hali Şoke Etti - Son Dakika

'Gelinim Olur Musun? 'Sinem'in Son Hali Şoke Etti

6 yıl önce

1
Sinem Umaş, bir döneme damga vuran 'Gelinim Olur Musun' programının en ünlü simalarındandı. Kaynana Semra ile yaşadıkları tartışmalar hafızalardan silinmeyen Umaş'ın yıllar sonraki hali ise görenleri şaşırtıyor.

2
Güzel gelin adayı, yarışmaya katıldığı dönemde Açık öğretim Lisesi'nde okuyordu. Annesi ve babası ayrıldıktan sonra annesi bir başkasıyla evlenmiş ve yurt dışına gitmişti. Sinem ise sevdiği kişiyle evlenip Türkiye'de kalmak istediği için bu programa başvurmuştu.

3
Evlenme umuduyla katıldığı yarışma Umaş'ın hayatını değiştirdi. Damat adayı Ata'yla olan yakınlaşması yüzünden kaynana Semra Türk ile yıldızı bir türlü barışmayan genç kız, yarışmaya adeta damgasını vurmuştu.

4
Yarışmanın ardından izleyicinin ilgisi bir süre devam etse de gelin Sinem zamanla unutuldu. Umaş, şimdi Tuzlaspor'un orta saha oyuncusu Bahadır Davran ile birlikte. Aşklarını saklamayan ikili, sosyal medyadan sık sık fotoğraf paylaşıyor.

5
Yarışma sonrasında şöhretinin gazıyla müzik piyasasına atılan, 'Öptün mü' isimli şarkısıyla çıkış yapan Umaş, şu anda tekstil işiyle uğraşıyor.

6
İstanbul'da futbolcu sevgilisiyle birlikte açtıkları erkek giyim mağazasını işletiyor.

7
Umaş, sanıldığı gibi yurtdışında değil Türkiye'de yaşıyor.

8
İşte Sinem Umaş'ın inanılmaz değişimi...

9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
Evlilik programlarının hayatımıza soktuğu isimlerin başında, çalkantılı aşkları, inişli çıkışlı hayatlarıyla Caner ve Tülin çifti ilk akla gelenlerdendir. O günlerde şöhretin zirvesinde olan çiftimizin, daha sansasyonel olanı, ara ara skandallarıyla gündeme gelen Caner'i bu günlerde ne yapıyor? İşte Caner'in zirveden hızla dibe doğru seyreden hayatından satır başları...

75
Yarışma bitti Tülin ile Caner evlenemediler ama her ikisi de bu sabun köpüğü şöhretin keyfini sonuna kadar çıkardı. Tülin Koca, çeşitli programlara konuk oldu. Ancak Tülin Koca'dan gelen son haber Eskişehir'deki köyüne döndüğü yolundaydı. Peki Caner?

76
Kafasında kırdığı bardakla fenomen olmuştu: 2004 yılında katıldığı bir evlilik programıyla adını duyuran Caner Toygar, şöhret olmakla olmamak arasında gidip gelen hayatını, "çok şey vadettiler ama ekmek alacak param bile kalmadı" diyerek özetledi.

77
Sabah kuşağının yeni trendi: Şöhret basamaklarında tutanabilmek için her yolu deneyen Caner Toygar, bir ara bir dizi de bile rol aldı. Bir dönem Sabah kuşağı programlarının aranılan, sansasyonel ismi olan Caner Toygar, her fırsatta Tulin'iyle yaşadığı sorunlarıyla gündeme geldi.

78
Caner kararlıydı kavuştuğu bu şöhreti kaybetmek istemiyordu... Sansasyonel aşkı Tülin ile gündemi bir süre daha meşgul eden Caner, yavaş yavaş unutulmanın hüznünü yaşamaya başlamıştı.

79
Önce kaser çıkardı: Caner Toygar kavuştuğu söhreti kaybetmemek için her şeyi yapmaya kararlıydı. Bütün sermayesini kaset çıkarmaya adayan Caner için tehlike çanları çalıyordu. Albümden beklediği tepkiyi alamayan Caner'in gündemde kalabilmek için yine de pes etmeye niyeti yoktu.

80
Dayak görüntüleri: Kaset macerası da uzun sürmeyen Caner, bu kez yerel bir kanalda program yaparken başına gelenlerle gündem olmuştu. Yayın saati yüzünden çalıştığı kanalla sorunlar yaşayan Caner'i kanalın korumalarının videoya çekip dövdükleri ortaya çıkmıştı. Görüntelerin ortaya çıkmasıyla Caner yeniden ufak çaplı bir gündem olmuştu...

81
Sırada taksicilik vardı: Kasetten beklediği ilgiyi bulamayan dayak olayı sonrası programından da olan Caner, bu kez de taksicilik yaptığı haberleriyle gündemdeydi. Her şeyini kaybettiğini aktaran Caner, "bana verilen sözler tutulmadı ekmek alacak paraya muhtaç hale geldim" diyerek isyan ediyordu.

82
Artık köftecilik yapıyordu: Caner, şöhretle gerçek hayat arasında sıkışan hayatında bu sefer, Ataşehir'de bir oto sanayi sitesinin yanında küçük bir köfteci dükkanı açtığı haberleriyle konuşuluyordu. Tezgahın başına geçen Caner'in siparişlerle de bizzat ilgilendiği anlaşılmıştı. "Şöhret olduğum için kimse bana iş vermiyor" diyerek isyan eden Caner'in eski şaşalı günlerinden eser yoktu.

83
Deprem kahinliği yapmıştı: Kahinliğe de soyunan Caner, Van depremini bir gün önceden tahmin ettiğini iddia etmişti. Caner bu sefer İstanbul'da deprem beklediği haberleriyle gündemdeydi.

84
Nihat hatipoğlu'nun sahur vakti yayınlanan Sultanahmet'te gerçekleşen programına seyirci sıralarından mikrofonu alarak katılan Caner, bu kez gençlik yıllarında yaptırdığı dövmelerin "abdesti bozup bozmadığını" merak etmişti.

85
Geçtiğimiz günlerde bir televizyon programında "Bu Tarz Benim" yarışmacısı Ayşegül Doğan ile tartışan Caner, bu kez de “Bir kadının bu kadar giyinip, bacak bacak üstüne atıp, orasını burasını göstermesi bana ters” diyerek programda gerilim dolu anların yaşanmasına sebep olmuştu.

86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
Bugün severek izlediğimiz ünlü isimler bakın hangi yarışmalar sayesinde ünlü oldular...

103
Kenan İmirzalıoğlu Arkadaşının ısrarı ile mankenlik ajansına kaydolan İmirzalıoğlu, Best Model of Turkey'e katıldı. 4 bin kişi arasından ilk 20'ye seçilip birinci oldu. Ardından Best Model Of World yarışmasında da birinciliği elde etti. İmirzalıoğlu Türkiye'nin en beğenilen oyuncuları arasında.

104
Gülşen Bubikoğlu Gülşen Bubikoğlu 1973 yılında Ses sinema dergisinin yarışmasına katılarak sinemaya adım attı.

105
Uğur Pektaş Survivor ile Uğur Pektaş'ın adı duyuldu. Şimdilerde başarılı oyunculuğuyla göz dolduruyor.

106
Beren Saat, Türkiye'nin Yıldızları yarışmasını ikinci olarak bitirdi. Beren Saat Türkiye'nin en gözde oyuncularından biri olmayı başaranlardan...

107
Necla Nazır Necla Nazır da, Bubikoğlu gibi Ses Dergisinin düzenlediği yarışmaya katılarak sinema dünyasına adım attı. 1973 yılında ilk filmi olan 'Izdırap'ı çevirdi.

108
Kadir İnanır Kadir İnanır, Marmara Üniversitesi - İletişim Fakültesi Radyo Televizyon Bölümü'nü bitirdi. 1969 yılında katıldığı bir yarışmada foto-romanları ile birincilik aldı ve sinemaya geçiş yaptı.

109
Burcu Biricik Biricik, Kanal D'de 2011 yılında yayımlanan Artiz Mektebi adlı oyunculuk yarışmasına katıldı ve burada birinciliği Alican Aytekin ile paylaştı.

110
Cüneyt Arkın Gerçek adı Fahrettin Cüreklibatur olan Cüneyt Arkın aslında bir tıp doktoru. 1963 yılında 'Artist' dergisinin düzenlediği yarışmada birinci oldu. Daha sonra oyuncu olmaya karar verdi.

111
Özgür Çevik Akademi Türkiye yarışması ile adını duyuran Özgür Çevik, yarışmada birinci olmamasına rağmen kariyerinde ilerledi. Oyuncu şimdilerde Kiraz Mevsimi dizisinde yer alıyor.

112
Özge Ulusoy Özge Ulusoy, “Survivor” yarışmasına katıldığı için çok mutlu: “Hayatımda verdiğim en doğru kararlardan biri, ‘Survivor'a katılmaktı. Türkiye'ye döndüğümde havalimanında büyük bir ilgiyle karşılaştım, çok mutlu oldum. Bu yarışmadan sonra daha da ünlü oldum, artık bütün Türkiye beni tanıyor”diyor.

113
Deniz Seki Melih Kibar ile tanışmasıyla müzik dünyasına ilk adımını attı Deniz Seki. Pek çok sanatçıya vokal yaptı. 1995'te Pop show yarışmasında birinci seçilip kariyerinde hızlı bir yükselişe geçti.

114
Merve Oflaz Survivor yarışmasının birincisi olan Merve Oflaz ıssız adada rakiplerine karşı tek başına kalan Oflaz bir anda ummadığı kadar büyük bir şöhrete kavuştu. Merve Oflaz yarışmanın ardından Muhteşem Yüzyıl dizisinde küçük bir rol üstlendi. Sonra yapımdan ayrılıp yorumcu olarak Survivor programına döndü. Ve reklamlarda yer aldı.

115
Deniz Akkaya Best Model of Turkey'in bayanlardaki birincisi ise Deniz Akkaya oldu. Akkaya bugünkü şöhretini yarışmada birinci seçilmesi ile elde etti.

116
Filiz Akın Filiz Akın, TED Ankara Koleji ve DTCF Arkeoloji bölümünde okudu. Filiz Akın, 1962 yılında Artist dergisinin yarışmasına katılarak sinemaya başladı.

117
Engin Akyürek Türkiye'nin Yıldızları adlı yarışma programında birinci olarak sanat dünyasına adım attı. Yarışmanın sona ermesinin ardından, Yabancı Damat adlı tv dizisinin kadrosuna katıldı.

118
Nebahat Çehre Hala adınıdan söz ettirmeyi başaran Nebahat Çehre'de ''taçlandıktan'' sonra şöhreti yakalayanlardan. Henüz 15 yaşındayken Türkiye güzeli seçildi ve Yılmaz Güney ile kamera karşısına geçti.

119
Hakan Hatipoğlu Hakan Hatipoğlu da TV'deki yarışma programları sayesinde tanındı. Önce Var mısın Yok musun yarışmasında tanınan Hatipoğlu sonra o da Survivor adasında yarıştı. Bu şekilde şöhretini artırdı. Hatipoğlu şimdilerde oyunculuk ve sunuculuk yapıyor.

120
Gizem Hatipoğlu O da adını Var mısın Yok musun yarışmasıyla duyurdu. sonra o da Survivor adasında yarıştı. Ve Hakan Hatipoğlu'ndan adada evlenme teklifi aldı. VE Çift evlendi. Gizem şimdilerde bir tv programında sunucu.

121
Nilüfer 1955'de doğan Nilüfer'in babası çok iyi piyano çalardı ve annesinin de çok güzel bir sesi vardı. Hafta Sonu Gazetesi'nin düzenlediği ses yarışması ile birinciliği kazanan Nilüfer şöhretin kapılarını araladı.

122
Hülya Avşar 1982 yılında bir gazetenin düzenlediği güzellik yarışması ile adını duyurdu Hülya Avşar. Ancak evlenip boşandığı ortaya çıkınca tacı geri alındı. Avşar kızı için bu çok da sorun olmadı ve yıldızı daha çok parladı. Fikret Hakan ve Salih Güney ile 'Haram' filminde yer aldı. Uzun yıllardır gündemde kalmayı başaran isimlerden biri.

123
Aydan Şener Aydan Şener, 1981 yılında Türkiye güzeli seçildi. 2 yıl sonra 'Küçük Ağa' adlı dizide oyunculuk yaptı.

124
Yasemin Hadivent Türkiye'nin Yıldızları'nın ikincisi düzenlendiğinde bu kez birinci Yasemin Hadivent seçildi. Hadivent sunuculuk ve oyunculuk yaptı.

125
Jülide Ateş 1990 yılında adını Türkiye güzeli seçilerek duyuran bir diğer isim de Jülide Ateş. Ateş'te Samyeli gibi habercilikle kariyerine devam etti.

126
Defne Samyeli 1991 yılında Türkiye güzeli seçilerek adını duyurdu Defne Samyeli. Kısa bir süre sonra sunuculuk yaptı. Uzun yıllar ekranların gözde haber spikerlerinden olmayı başardı.

127
Zeynep Tokuş 1998 Türkiye güzeli Zeynep Tokuş. Kınalı Kar ve Deli Yürek adlı dizilerde oynayıp daha sonra Buzda Dans adlı programda adını yeniden duyurdu.

128
Çağla Şikel 1997 Miss Turkey birincisi Çağla Şikel. Podyumların vazgeçilmez isimleri arasında yer alan Şikel tv sunuculuğu ve oyunculukta yapıyor.

129
1997 yılında katıldığı güzellik yarışmasında 'Miss International' seçilerek Türkiye'yi Japonya'da temsil etti ve 'Dostluk Güzeli' oldu. Yarışmadan sonra önü açılan Esmersoy spikerlik yaptı. Esmersoy şimdilerde sunuculuk ve oyunculuk yapıyor.

130
Sezen Aksu Minik serçenin hayali dansöz olmaktı fakat o besteci ve yorumcu oldu. 1970 yılında Hafta Sonu adlı derginin düzenlediği ses yarışmasında 6. oldu.

131
Tuğçe Kazaz 2001 Türkiye güzeli Tuğçe Kazaz podyumların en gözde isimlerinden biri olmayı başardı. Tuğçe Kazaz, evlenip Yunanistan'a yerleşti fakat Türkiye'de defilelere devam etti. Eşinden boşanıp Türkiye'ye dönen model, kariyerine hem mankenlik hem de oyunculuk yaprak devam ediyor.

132
Demet Şener 1995 yılında Türkiye güzeli seçilen Demet Şener, oyunculukta yaptı. Şener, İbrahim Kutluay ile evliliğinden sonra vaktini çocuklarıyla geçirmeye başladı.

133
Arzum Onan 1993 yılında hem Avrupa hem Türkiye güzeli seçildi Arzum Onan. Hem mankenlik hem de oyunculuk yaptı.

134
Tarık Akan 1971 yılında Ses dergisinin yarışmasında birinci seçilen Tarık Akan Solan Bir Yaprak Gibi filmi ile oyunculuğa başladı.

135
Emel Sayın 13 yaşındayken Arif Sami Toker'den müzik dersleri alarak müzik piyasasına ismini yazdıranlardan Emel Sayın. Yeteneği ile dikkat çeken Sayın Münir Nurettin Selçuk'tan da ders aldı. Daha sonra Alis Rosenthal'dan şan dersleri aldı.

136
Azra Akın 2000 yılı Türkiye güzeli seçilen Azra Akın aynı yıl Dünya Güzeli de seçildi. Azra Akın son dönemin beğenilen oyuncuları arasında.

137
Ediz Hun 1963 yılında Ses dergisinin yarışması ile Ediz Hun'un sinema hayatına adım attı.

138
Pınar Aydın Akademi Türkiye yarışmasıyla ismini duyuranlardan. Aydın yarışma sonrasında oyunculuğa başladı ve kendini bu alanda gösterdi.

139
Taner Tarlacı ‘‘Survivor Ünlüler Gönüllüler'' yarışmasının en 'sivri' yarışmacılarından biri oldu Taner Tarlacı. Yarışmadan sonra paylaştığı videolarla çok konuşulan isimlerden biri. Tarlacı'yı TV izleyicisi daha önce Yetenek Sizsiniz yarışmasında Nijeryalı arkadaşı Maxwell Danladi ile birlikte izlemişti.

140
Ayşe Hatun Önal 1999 yılında Türkiye güzeli seçilen Ayşe Hatun Önal, taç giydikten sonra modellik yapmaya başladı. Daha sonra diksiyon dersleri alarak sunuculuk yaptı. Ardından müzik dünyasına el attı. 'Çeksene Elini' şarkısının sözlerini yazdı ve albüm çıkardı.

141
Selda Alkor Selda Alkor da Ses Dergisi ile ünlü olanlardan.

142
Belgin Doruk Belgin Doruk, Yıldız Dergisi ve İstanbul Film'in açtığı yarışmayı kazanarak sinema dünyasına geçiş yaptı. Belgin Doruk, 1953'te Türkiye İkinci Güzeli seçildi. Doruk, 1995'te yaşama veda etti.

143
Ekrem Bora 1953 yılında Yıldız Dergisi'nin düzenlediği artist yarışmasında Ekrem Bora birinci seçildi.

144
Menderes Samancılar 1974 yılında Menderes Samancılar, fotoroman kralı yarışmasında birinci oldu. 1975 yılında Samancılar, İnce Memed Vuruldu filmiyle sinemaya adım attı.

145
Kıvanç Tatlıtuğ 2002 yılında Best Model Of The World yarışmasını kazanan Kıvanç Tatlıtuğ'un yıldızı Gümüş dizisi ile parladı.

Haber Yayın Tarihi: 21.01.2015 03:04 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Futbolcu Javier Hernandez'in eşi Sarah Kohan hem güzelliği hem yeteneğiyle büyülüyor Hadise işi abarttı! Ayna önünde mayosuyla dans edip kalçasını gösterdi Buz hokeyinin kalça kraliçesi Andreja Rituper, Ferrari benzetmesiyle olay oldu! Donan göl üzerinde hatıra fotoğrafı çektirdiler! Ortaya birbirinden ilginç kareler çıktı Aldatılan kadından görülmemiş intikam! Kocasının cinsel organına civata somonu taktı

Son Dakika Haberleri