Son Dakika Haberleri: Gelinle Damat Öpüşürken Görüntülendi! İşte Sosyal Medyayı Sallayan Düğün Fotoğrafları

Gelinle Damat Öpüşürken Görüntülendi! İşte Sosyal Medyayı Sallayan Düğün Fotoğrafları

29 gün önce

ABD'nin Minnesota Hayvanat Bahçesi'nde çekilen düğün karesi sosyal medyayı salladı. Çekim yapılan yer hayvanat bahçesi olunca durum hiç de beklenildiği gibi olmadı.

1
Düğün fotoğrafı çektirmek için Minnesota Hayvanat Bahçesi'ne giden Allison Baumli ve Tabor Baumli çifti ilginç bir olay yaşadı.
2
27 yaşındaki Allison ile 28 yaşındaki Tabor, tören alanına geçmeden önce Minnesota Hayvanat Bahçesi'nden izin alarak fotoğraf çekimi için vahşi hayvanların bulunduğu bölüme yöneldi.
3
Fotoğrafçılar Kristy Clarke ile Chris Mueller, güzel bir açı belirlediğini düşündüğü sırada ilginç bir tesadüf yaşandı.
4
Dudaklarını bükmüş büyük bir hüzünle çifte bakan bir ayı da objektife dahil oldu.
5
Fotoğrafçılar o anları şu sözlerle anlattı: 'Çiftin romantik bir poz vermesini istedik. Bu sırada ayı da kadraja dahil oldu. Bize sonsuza kadar hatırlayacağımız bir fotoğraf bıraktı.' dedi. Hayranlıkla geline bakan ayının dudaklarını büzmüş hüzünlü hali sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı.
6
İşte ilginç mi ilginç düğün fotoğraflarından örnekler
İşte ilginç mi ilginç düğün fotoğraflarından örnekler
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26

YORUMLAR


Diğer Galeriler

25 Yaş Büyük Aşkını 'Babam' Diye Tanıtınca, Okuldan Atıldığını Duyan Şaşıp Kalıyor! Daha Fazla Oyun Oynamak İçin Güzel Mankeni Terk Etmişti! Gerçeği İtiraf Etti Kızına İstanbul İsmini Koymuştu! Okan Bayülgen'in Kızı Büyüdü Fotoğraf İçin Akıl Hastanesine Yattı, Picasso'yla 3 Gün Geçirdi! İşte Ara Güler'in Unutulmaz Anıları 90 Yaşında Hayatını Kaybeden Usta Fotoğrafçı Ara Güler'in Unutulmayan Kareleri