Gelinlik Alışverişinde 6 Püf Nokta! - Son Dakika

Gelinlik Alışverişinde 6 Püf Nokta!

15.08.2013 15:19

Gelinlik alışverişinde dikkat edilmesi gerekenleri araştırdık. İşte 6 detay...

1
Gelinlik alışverişinde dikkat edilmesi gerekenleri araştırdık. İşte 6 detay...
2
-İki ayağınızı bir pabuca sokmayın! Gelinlik alışverişini son aya bırakmayın. En az 4-5 ay öncesinden modellere bakmaya başlayıp kararınızı verin.
3
-Gelinlik seçmeye giderken zevkine güvendiğiniz bir arkadaşınızı götürün. Fazlası kafanızın karışmasına neden olacaktır.

4

-Gelinlik denemeye giderken saçınız ve makyajınız güzel olmalı! Aksi halde dünyanın en güzel gelinliğini de giyseniz kendinizi içinde mükemmel hissedemezsiniz.

5

-Renkli ve desenli iç çamaşırlarıyla provaya gitmekten uzak durun! Bunun yerine korseli büstiyer ve g-string kullanın.

6
-Gelinliğe karar verdikten sonra ilk yapacağınız iş ayakkabılarınızı seçmek olsun. Böylece ikinci provayı ayakkabılarla yaparsınız ve gelinliğin boyunda hiçbir sıkıntı yaşamazsınız.

7
-Düğüne son bir iki hafta kala gelin adayları neredeyse hiçbir şey yemezler ve zayıflarlar. Bunun yerine her zaman yaptığınız diyete devam edip rutin sporunuzu yaparsanız, son anda bir sürpriz yaşamazsınız… (Kaynak: Womenist.net)

Son Dakika Gelinlik Alışverişinde 6 Püf Nokta! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Neslihan Atagül'den "Yayılacaksa aşk yayılsın" pozu Gösteriş meraklısı Şeyma iş başında! Milyarder sevgilisi uçak kapattı, o da paylaştı Sevgilisiyle en özel anlarını paylaşan Kourtney Kardashian'a tepki yağdı: Yatak odanız yok mu? Gönül Dağı'nın güzeller güzeli Dilek'i pozlarıyla Instagram'ı kasıp kavuruyor Arka Sokaklar'ın yıldızı aşk sarhoşu! Bu halde yakalanınca utançtan yerin dibine girdiler