Gelmiş Geçmiş En Çarpıcı Selfieler - Son Dakika

Gelmiş Geçmiş En Çarpıcı Selfieler

13.03.2014 21:33

1
Son zamanların modası selfie(kendi fotoğrafını çekme) çılgınlığı son sürat devam ediyor. İşte bugüne kadar çekilmiş en çarpıcı selfieler listesi...

2
10. Kelly Nash, FOX spor haberlerini sunan bir televizyon muhabiri. Fenvey Park'taki Massachusetts beyzbol atış alanında çabucak bir selfie çekmek isterken neredeyse kafasına beyzbol topu çarpıyordu.

3
9. İtalyan astronot Luca Parmitano'nun uzayda çektiği bu fotoğraf olay olmuştu. 36 yaşındaki astronot bunu, "Bugüne kadar çektiğim tüm 'selfie'leri döver" açıklamasıyla yayınladı.

4
8. Babaları Barack Obama'nın Ocak 2013'teki resmi göreve başlama töreninde Malia ve Sasha kardeşler bu sevimli 'selfie'yi çekerlerken yakalandı. Obama'nın kızları bu fotoğrafı yayınlamadı ancak çektikleri anda büyük ilgi gördü.

5
7. Instagram'da 10 milyondan fazla takipçisi olan Beyonce, Ağustos 2013'te çektiği bu selfie ile uzun süredir değiştirmediği uzun saçlı stilini ilk kez bu kısa saçkesimiyle değiştiriyordu.

6
6. Miley Cyrus'un 2013 Ekim'inde bir Halloween partisi için seçtiği kostüm olan Lil Kim'in 1999'da MTV Müzik Ödülleri'nde giydiği kıyafetiyle çektiği 'selfie'si dil çıkardığı fotoğraflarından çok daha ilgi çekiciydi.

7
5.

Konu ünlü 'selfie'leriyse hiçbir liste Kim Kardashian'sız kapanmamalı. Banyosunda baştan çıkarıcı bir şekilde poz veren dar beyaz mayosuyla Kardashian'ın fotoğrafı Instagram'da çok konuşulmuştu.

8
4. Kraliyet Hava Kuvvetleri'ne ait Danimarkalı bir avcı uçağı pilotu, 2012'deki bir antrenman sırasında yüzlerce km hızda giderken bıraktığı füzeyle beraber bu 'selfie'yi çekti.

9
3. Aralık ayındaki Nelson Mandela'yı anma töreninde yanında oturan Danimarka Başbakan'ı Helle Thorning Schmidt ve İngiltere Başbakanı David Cameron ile beraber gülümseyerek bu selfie'yi çekti.

10
2.

Papa Francis'in 'selfie' çeken ilk ve tek papa olduğu düşünülüyor. Bu fotoğraf çekildikten kısa süre sonra sosyal medya dünyası ve Twitter'da viral etkisi yarattı.

11
1.

Bu viral selfie tüm dünyada konuşuldu. Ödül töreninin sunucusu Ellen De Generes'in önderliğinde çekilen fotoğrafta sinema dünyasının pek çok ismi yer aldı.

12
De Generes, Cooper tarafından çekilen fotoğrafı tweetlediğinde "Bugüne kadar çekilmiş en iyi fotoğraf" diye paylaştı. Ayrıca bunun en çok retweet edilen fotoğraf olmasını istediğini ekledi ve öyle de oldu. 2.5 milyon paylaşımla rekor kırdı.

Son Dakika Gelmiş Geçmiş En Çarpıcı Selfieler - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tam 30 dakika sürdü! Doğanın en ölümcül kavgasında beklenmedik son Dünya basını bu haberi konuşuyor! Kraliyet'in olaylı gelini Meghan Markle düşük yaptı Van Gölü çekilince 2 bin 750 yıllık liman gün yüzüne çıktı 50'sinden sonra bunu da yaptı! Yıldız şarkıcı Jennifer Lopez çırılçıplak poz verdi Ağrı Dağı'nın vahası! Hazreti Adem ile Hazreti Havva'nın yaşadığı bağ görenleri büyülüyor