Gelmiş Geçmiş En İyi 10 Korku Filmi - Son Dakika

Gelmiş Geçmiş En İyi 10 Korku Filmi

7 yıl önce

İzlerken kanınızı donduracak sizi yerinize çivileyecek korku filmleri.

1
Öyle korku filmleri vardır ki; ben hiçbir şeyden korkmam diyenlerin bile kalp atışlarını hızlandıran, kanlarını donduran onları yerlerine çivileyen... İşte en iyi 10 korku filmi;
2
1 - Dracula; Her zaman bir korku objesi olan, vampirlerin hikayesi başlı başlı başına bir korku figürü olsa da Terence Fisher'ın 1958 yapımı Dracula filmi korku klasikleri arasında kendine özel bir yer buldu.
3
2 - Hayvan Mezarlığı; Stephan King'in romanı olan hayvan mezarlığı, çocuklarını bir trafik kazasında kaybeden bir ailenin yaşadığı doğaüstü olayları anlatmaktadır. Sahneleri ile kanınızı donduran ve dünya tarihine geçen film bir korku klasiğidir.
4
3 – Halka serisi; En etkili korku sahneleri ile şaşırtıcı ve gerçek ürpertici film, seri olarak listededir.
5
4 - Paranormal Aktivite 2; Bir ailenin evine kurulan kameralar ile canlı canlı korkuyu seyredeceğiz. Eve musallat olan yaratıklar ve evde olan değişik doğaüstü olaylar.
6
5 – Paranormal aktivite 1 ; Korku ve gerilim için çok küçük bir bütçe ile çekilmesine rağmen kanınızı donduran sahneler ile kesinlikle yalnız başınıza seyretmemeniz gereken bir film.
7
6 – Gizli Gerçek ; Yanınızda ve uzun yıllarınızı geçirdiğiniz eşiniz bir katil olabilir mi? O öldürdüğü kız ya sizinle iletişime geçerse? Korku ve gerilimden hoşlananlar için kaçırılmaz bir film.
8
7 – Sessiz Tepe ; Küçük bir çocuk ve şeytani işler. Film başlıbaşına ürpertici ve dehşetli.
9
8 – Omen 666 ; İyi bir ailenin çocuğunun üstünde doğumsal 666 numarası vardır. şeytani olaylar yakında başlayacak ve nereye kaçılmalıdır?
10
9 – The Others ; Yaşam ve ölüm arasında sıkışan ruhlar ve ruh çağıran bir aile. Gerçek mi? Rüya mı?
11
10 – Şeytan Çarpması; İçine giren şeytandan kurtulmak isteyen bir kız ve bir rahip, sonu mahkemelere varan cinayet mi? yoksa değil mi? Mutlaka seyredilmesi gereken bir korku filmi.

Haber Yayın Tarihi: 14.12.2013 09:02 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Sibirya'da -30 derece soğuğa rağmen sokakta yaşıyorlar! Yürekleri acı dolu evsizlerden kareler Zemheri'nin masum güzeli Elvan'a bir de Instagram'da bakın! İddialı pozlarıyla büyülüyor 3 çocuğunun bulunduğu aracı ateşe veren eski yıldız sporcu kendisini bıçaklayarak intihar etti Sapkın ev sahibi, pazarlık yapmak isteyen kiracıya göğüslerini göstermesini teklif etti! 73 yaşındaki Sylvester Stallone perişan halde! Gerçek çok geçmeden ortaya çıktı