Son Dakika Haberleri: Gelmiş Geçmiş En Popüler 10 Ünlü Kavgası

Gelmiş Geçmiş En Popüler 10 Ünlü Kavgası

3 yıl önce

Her insanla iyi anlaşmak mecburiyetinde değiliz. Hepimiz! Buna ünlü isimler de dahil. İşte dünyanın gözü önünde kavgalı olan ünlü isimler...

1
Kobe Bryant & Shaquille O'Neal
Kobe Bryant & Shaquille ONeal
İki efsane basketbolcu arasındaki kavga, Shaquille O Neal takımın lideri olduğunu ima edince başladı. Kobe Bryant buna çok sinirlendi, "Gerektiği kadar top kullanamıyorum, tüm topları Shaq harcıyor" diye bir demeç verdi. 2015 yılında Kobe Bryant kavgalarının sebebibin sadece 'klasik bir iş anlaşmazlığı' olduğunu söyledi. "Shaq'tan nefret etmediğimi herkesin bilmesini istiyorum, onun da benden nefret etmediğini biliyorum."

2
Taylor Swift & Kanye West
Taylor Swift & Kanye West
Kanye West, 2009 MTV ödüllerinde yaptığı konuşmada 'en iyi kadın şarkıcı' ödülünü Taylor Swift yerine Beyonce'nin alması gerektiğini söyledi. Ardından Kanye 'Famous' parçasında Taylor Swift'e bazı imalarda bulunmaya devam etti. Taylor Swift, Instagram'da paylaştığı imalı bir fotoğrafa “Bu hikayeden kurtulduğum için oldukça mutluyum!” notunu düştü. Gelecek kış çıkaracağı albümünde imalı bir şarkı olup olmayacağını merak ediyoruz.

3
Debbie Reynolds & Elizabeth Taylor
Debbie Reynolds & Elizabeth Taylor
Elizabeth Taylor'ın üçüncü kocası Mike Todd 1958 yılında bir uçak kazasında hayatını kaybetti. Taylor aradığı teselliyi, şarkıcı Eddie Fisher'da buldu. İkili aşk yaşamaya başladılar. Ancak Eddie evliydi. Karısı ise, Elizabeth Taylor'ın en yakın arkadaşı Debbie Reynolds'du. Terk edilen kadın Debbie bir röportajında, 1966 yılında barıştıklarını anlattı. "Elizabeth ile aynı uçaktaydık. Ona bir not yazdım. Bana cevap verdi. Hep birlikte yemek yer miyiz diye sormuştu. Ben, kocam, Elizabeth ve eski kocam, oturup yemek yedik." İki ünlü oyuncu yıllar sonra, Debbie ve Eddie'nin kızları Carrie Fisher'ın senaryosunu yazdığı 'These Old Broads' adlı filmde de birlikte rol aldılar.

4
Muhammed Ali & Joe Frazier
Muhammed Ali & Joe Frazier
İki ünlü boksör 1971 yılındaki bir maçta karşı karşıya geldiler. Bu sadece bir boks maçı değildi, aynı zamanda ırkçılığın da maçıydı. Muhammed Ali siyahi haklarının azılı savunucularından biriydi ve Müslüman olmuştu. Joe ise sadece para için maçlara çıkıyor, politikadan anlamıyor, bu konuda yorum yapmıyordu. Buna rağmen sırf Muhammed Ali'nin karşısına çıktığı için 'beyazların simgesi' haline gelmişti. Joe 1996 yılında yayınladığı otobiyografik kitabında, Muhammed Ali'ye olan kininin geçmediğini yazdı. Kitabı yazdıktan 5 yıl sonra verdiği bir röportajda ise, "Onu affettim" dedi.

5
Michael Jackson & Prince
Michael Jackson & Prince
Michael Jackson ve Prince ilk kez 1982 yılında, ikisinin de albümü aynı anda listelere girdiğinde karşı karşıya geldiler. O sene başlayan rekabetleri yıllarca gizliden gizliye devam etti. Biyografi yazarı Tavis Smiley'a göre Michael Jackson öldükten sonra Prince günlerce yatakodasından dışarı çıkmadı. Bu eğer doğruysa, tüm kıskançlıkların altında derin bir saygı olduğunu düşündürüyor...

6
Prenses Diana & Prens Charles
Prenses Diana & Prens Charles
Prens Charles, Diana ile evlendiğinde eski sevgilisi ile görüşmeye devam ediyordu. Ancak Diana bunu 5 yıl sonra fark etti. Prenses bir yandan dedikodularla başa çıkmaya çalışırken, diğer yandan bir erkek arkadaşıyla telefon görüşmelerinin kaydının basına sızmasıyla zor günler geçirmeye başlamıştı. Diana ve Charles 1996'da boşandı. İlerleyen yıllarda prenses Paris'te geçirdiği bir araba kazasında öldü. Charles, eski karısının ardından yas tutan halkın arasına katıldı ama 2005 yılında 'o kadınla', yani Camilla Parker-Bowle ile evlendi.

7
Madonna & Courtney Love
Madonna & Courtney Love
Courtney Love, 1995 yılında Madonna'nın röportajını trollediğinde destansı bir savaş başlatmış oldu. Canlı yayında Madonna röportaj verirken Courtney Love Madonna'nın kafasına ayakkabılarını attı. Madonna, 1996'da verdiği röportajda o günü şöyle anlattı: "Fırsatını bulduğu her anda beni basının önünde zor durumda bırakıyor. Muhtemelen yıllar önce bana hayrandı, şu anda da beni annesi falan gibi görüyor. Beni yok etmek istiyor. Courtney hakkında işte böyle düşünüyorum."

8
Mariah Carey & J Lo
Mariah Carey & J Lo
İki efsane isim Mariah Carey ile Jennifer Lopez arasındaki kavga 2001 yılında başladı. İddiaya göre Jennifer, Mariah Carey'in 'Firecracker' parçasındaki sample örneğini 'I'm Real' şarkısında kullanmıştı. Jennifer o sıralarda, Mariah Carey'in eski kocası Tommy Mottola ile çalışıyordu. Aradan 10 yıldan fazla zaman geçmesine rağmen Mariah Carey ile Jennifer Lopez barışmadı.

9
Heather Locklear & Denise Richards
Heather Locklear & Denise Richards
2001 yılında ‘Spin City' dizisine konuk oyuncu olmuşlar, ardından dostluk kurmuşlardı. Denise boşandıktan sonra bu dostluk daha da güçlendi. Ne var ki, Denise aynı zamanda Heather'ın eski kocasıyla da arkadaştı! Bunu öğrenen Heather köprüleri yaktı. Denise, eski dostunun eski kocasıyla arasına mesafe koyunca, buzlar eridi.

10
Taylor Swift & Katy Perry
Taylor Swift & Katy Perry
Aslında onları aynı karede çok sık görürdük. Birbirlerini çok seven iki miniş arkadaşken, Katy gidip Taylor'ın eski sevgilisi John Mayer ile birlikte oldu. Yetmezmiş gibi bir de gidip Taylor'ın dansçılarını kendi turnesi için satın aldı. Ekim 2016'da, Katy Perry Snapchat'te Kanye West'in Famous parçasında dans ederken vidosunu yayınladı. Şarkının Taylor'dan bahsedilen kısmında misilleme yaparcasına suratını ekşitip bu kavganın sürdüğünü gösterdi.Haber Yayın Tarihi: 03.04.2017 03:13 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Doktorlar 'Bacağını keseceğiz' demişti, şifayı Türkiye'de buldu! +18 film yönetmeni olmuştu, cinsel içerikli film sitesinden ödülü kaptı! Playboy modeli yerel seçimlerde aday oldu! Seçtiği parti pes dedirtti İzmir'de 5 yıl sonra toprağın altından çıkarıldı! Tam 250 kilo Korkunç son! Tartıştığı sevgilisini yatağa bağlayıp acımasızca bıçaklamıştı, savunması pes dedirtti