Genç adam 'Kim korkar koronadan' diyerek marketteki deodorantları yaladı - Son Dakika

Genç adam 'Kim korkar koronadan' diyerek marketteki deodorantları yaladı

11 gün önce

Koronavirüsün 281 can aldığı İngiltere'den infial yaratan bir görüntü geldi. Genç bir adamın "Kim korkar corona virüsünden" diyerek süper marketteki tüm deodorantları yaladığı görüntü büyük tepki çekti.

1
Çin'den başlayıp tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınının bulaştığı kişi sayısı 338 bin 879'u bulurken ölüm sayısı da 14 bini geçti. Dünyayı hem ekonomik hem sosyal krize sokan salgınla ilgili tuhaf görüntüler ise insanları çileden çıkardı.

2
Geçtiğimiz ay salgının vurduğu üçüncü ülke olan İran'da koronadan korunmak için türbe demirlerini yalayan adamdan sonra bir tepki çeken görüntü de İngiltere'den geldi. Bu genç adam da marketteki deodorantları yalayarak kendince virüse meydan okudu.
3
Good Morning Britain adlı televizyon programında yayınlanan görüntüler ise dünyayı ayağa kaldırdı. Genç bir adamın "Kim korkar corona virüsünden" diyerek süper marketteki tüm deodorantları yaladığı video olay arattı.
4
Programın sunucusu gazeteci Piers Morgan, adamın hemen yakalanmasını ve yargılanmasını istedi. Piers görüntüleri 7.1 milyon takipçili Twitter hesabından da paylaştı ve şu ifadeleri kullandı:
5
"Bulun onu! Tutuklayın, hapse atın ve eğer corona virüsünü kaparsa kesinlikle tedavi etmeyin."

6
Asya'dan sonra Avrupa vaka sayılarında patlama yaşandı. Durumun gittikçe kötüye gittiği İngiltere'de Başbakan Boris Johnson'ın uyarılarını dikkate almayan halk, havanın da güzel olmasını fırsat bilerek parklara ve sahillere akın etti.
7
İngiltere Başbakanı Boris Johnson'ın halka "Sosyal mesafeyi koruyun yoksa çok yakında daha katı yasaklar gündeme gelecek" açıklamaları, İngiltere'deki tüm gazetelerin manşetlerine taşındı. Ancak halk Johnson'ın uyarısına kulak asmayıp kendini yine sokağa attı.

8
Guardian gazetesi "İngiltere, İtalya benzeri karantina koşullarında yaşamaya başlayabilir" başlığıyla verdiği haberinde, "Haftasonu boyunca parklardan, plajlardan ve pazarlardan gelen fotoğraf ve görüntüler yetkilileri alarma geçirdi.
9
Bugüne kadar halka çelişkili mesajlar vermekle eleştirilen Başbakan Johnson ise şu ana kadarki en net mesajını iletti: "Sosyal mesafenin korunması uyarılarına uyulmazsa 24 saat içerisinde katı yasaklar yürürlüğe girebilir"
10
Corona virüsü nedeniyle ölenlerin sayısının 281'e yükseldiği İngiltere'de, okulların yanı sıra restoran, kafe ve publar kapatılmış durumda.


YORUMLAR


Diğer Galeriler

Karantinada canı sıkılan Bella, çamaşırsız giydiği ceketi ile yürek hoplattı Böbrek nakli yaptırdığı hastaneyi unutmadı! Selena Gomez'den yüklü korona bağışı Koronavirüse karşı alınan birbirinden ilginç önlemler, 'bu kadar da olmaz' dedirtti Mucizevi ürünlerle evde uygulayabileceğiniz basit yöntemler, ellerinizi ipek gibi yapacak Aslıhan Doğan Turan, giyinme odasını gösterdi! Servet değerindeki çanta ve ayakkabıları dikkat çekti