Genç fenomen, Katie Price'a benzemek için 140 bin liralık göğüs ameliyatı oldu - Son Dakika

Genç fenomen, Katie Price'a benzemek için 140 bin liralık göğüs ameliyatı oldu

1 ay önce

25 yaşında Alman kız Elisa Selina, idolü olan İngiliz televizyon yıldızı Katie Price'ye benzemek için 18 bin poundluk göğüs ameliyatı oldu.

1
Göğüslerinin küçük olduğunu düşünen ve bu yüzden erkekler tarafından alay konusu olduğunu ileri süren Instagram fenomeni Elisa Selina, 4 kez bıçak altına yatarak hayalindeki göğüslere kavuştu.
2
Her zaman idolü olan Price'ye benzemeyi istediğini söyleyen Elisa, yaptığı göğüs ve diğer estetik ameliyatları sayesinde sosyal medya da çok popüler olduğunu söyledi.
3
15 yaşındayken göğüsleri çok küçük olduğu için sütyen giymek istemediğini söyleyen Elisa, bir süre sonra sürekli magazin sayfalarında gördüğü Price'ın yaptığı ameliyatlardan dolayı değişiminden etkilendiğini bu nedenle Price gibi olmaya karar verdiğini söyledi.
4
Göğüsleri çok küçük olduğu erkeklerin kendisine göğüslerinin olmadığını, bu durumun kendisini çok üzdüğünü ve zamanla kendisine olan özgüvenini kaybettirecek duruma kadar geldiğini ifade eden Elisa, şuana kadar dört göğüs ameliyatı geçirdi.
5
Geçirdiği ameliyatlardan dolayı çok acı çekmesine rağmen yeni görüntüsü ile çok mutlu olduğunu söyleyen Elisa, etrafındaki insanlardan da çok olumlu yanıt aldığını söyledi.
6
Elisa, herkese istedikleri vücuda sahip olmaları için kendilerini değiştirmelerini söyledi.
7
8
9
10

Haber Yayın Tarihi: 18.01.2020 04:22 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Defalarca bıçak altına yatan Ken Bebek, yüzündeki morluklarla görenleri korkuttu Türkiye'nin en yaşanabilir şehri hangisi? Ortaya çıkan sonuç şaşırttı Tadilat yaparken okulun duvarında tesadüfen bulunan 63 yıllık cüzdanın içinden çıkanlar şoke etti Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, açılışını yapacağı Millet Kütüphanesi'ndeki 16 sütun bakın ne anlama geliyor! 32 yaşındaki adam 'Estetik durmuyor' diyerek erkeklik organını aldırdı