Genç fenomen Emma Chamberlain servetine servet katıyor! 38 milyon TL'lik yeni malikanesi göz kamaştırıyor - Son Dakika

Genç fenomen Emma Chamberlain servetine servet katıyor! 38 milyon TL'lik yeni malikanesi göz kamaştırıyor

22.06.2021 07:39

Genç yaşta sosyal medyada büyük bir ün kazanan ve popüler olduktan sonra servetine servet katan Emma Chamberlain, geçtiğimiz mart ayında 3.9 milyon dolara (yaklaşık 35 milyon TL) bir malikane almıştı. 20 yaşındaki genç yıldız, lüks ev listesine bir malikane daha ekledi.

1
ABD'li sosyal medya yıldızı Emma Chamberlain, Beverly Hills'te ünlülerin yoğun olarak yaşadığı bir bölgese 4.3 milyon dolara (yaklaşık 38 milyon TL) yeni bir malikane satın aldı.
2
Kendi soyadını taşıyan bir şirketin de kurucusu olan Chamberlain, bu mutlu haberi de yine sosyal medyadan duyurdu.
3
4.7 milyon dolara satışa sunulan malikaneyi burayı biraz daha ucuz bir fiyata satın alan Chamberlain, yeni mülküne hemen taşınmayacak.
4
Şu sıralar malikanesine yakın bir bungalovda yaşayan genç fenomen, yaklaşık altı aylık bir süreçte yeni yatırımını elden geçirip modernize ettirmeyi planlıyor.
5
Öte yandan Chamberlain'in satın aldığı malikane, son 60 yılda birçok ünlünün yuvası oldu. Rocky Horror filminin yıldızı Barry Bostwick, R&B efsanesi Natalie Cole ve oyuncu Lisa Hartman, geçmişte bu evde oturan ünlülerden bazıları.

6
2001 doğumlu olan Emma Chamberlain, anne ve babasının tek çocuğu. O, henüz beş yaşındayken anne ve babası yollarını ayırdı.

7
Okul yıllarında amigo takımında yer ayan Chamberlain, çok genç yaşta sosyal medyada adını duyurdu. Kendisine bugünkü tanınırlığını ve servetini getiren Youtube'da paylaştığı videolar oldu.
8
İlk videosunu 2017 yılında paylaştı. Sonra da o yılın yaz mevsimi boyunca hemen hemen her gün video paylaştı. O sırada da takipçi sayısı bir anda hızla yükseldi. Ondan sonra da bu alanda yıldız haline geldi.
9
Son zamanlarda podcast yayınlarıyla adından söz ettiren Emma Chamberlain, bugüne kadar aralarında top model Karlie Kloss'un da bulunduğu çok sayıda ünlüyle iş ortaklığı yaptı. Moda haftalarında da katılan sosyal medya fenomeni, ünlü dergilere poz verdi.
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Son Dakika Genç fenomen Emma Chamberlain servetine servet katıyor! 38 milyon TL'lik yeni malikanesi göz kamaştırıyor - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (1)
500
Advertisement