Son Dakika Haberleri: Genç Kadın Günde 3 Sünger Çiğnemeden Duramıyor!

Genç Kadın Günde 3 Sünger Çiğnemeden Duramıyor!

9 ay önce

Pika hastası Emma Snowdon, "Dişimde apse vardı. Ben de üzerine sünger koydum, böylece rahatlamıştım. Sonra onu çiğnemeye devam ettim ve bir daha da durduramadım" diyerek, haftada 14 sünger bitirdiğini söyledi.

1
Üç çocuk annesi 36 yaşındaki Emma Snowden, 10 yıldır sünger çiğniyor. Sünger çiğnemeyi o kadar çok seviyor ki kız kardeşi ona doğum gününde hediye olarak çiçek ya da çikolata almak yerine sünger getiriyor.
2
Emma Snowdon, besin değeri olmayan öğeleri tüketme arzusuyla karakterize bir yeme bozukluğu olan Pika sendromundan muzdarip.
3
Talihsiz kadın, günde üç tane sünger çiğnediğini, kendisini çok kötü hisettiği zamanlarda bu rakamın beşi bulduğunu söyledi.
4
Snowdon, büyükannesinin ölümünden yaklaşık bir hafta sonra bu problemle karşılaştığını açıkladı.
5
Emma Snowdon, "Dişimde apse vardı. Ben de üzerine sünger koydum, böylece rahatlamıştım. Sonra onu çiğnemeye devam ettim ve bir daha da durduramadım" dedi.
6
Şimdi ise Snowdon, haftada 14 sünger çiğniyor. Süngerleri unufak olup parçalarına ayrılmaya başlayana kadar adeta bir sakız gibi çiğniyor ve sonra tükürüyor, asla yutmuyor.
7
Çocuklarının kendisini taklit etmesinden kortuğu için onların önünde sünger çiğememeye de dikkat ediyor. Bunun kesinlikle bir bağımlıklık olduğuna inanan Emma, "Çiğneyemediğim zaman titreme hissediyorum ve çiğnediğim anda ise rahatlıyorum. Bu, aşırı susayıp sonunda içebilmek gibi bir his" diyor ve ekliyor...
8
"Bu bağımlılık o kadar kötü bir şey ki... Bir gün yağmur yağarken çocuklarımla eve kadar yürümek zorunda kaldım. Çünkü otobüse vereceğim parayı süngere verdim. Sünger 2.29 sterlindi benim cebimde ise sadece 2.50 sterlin vardı."
9
Vücudunun bu şekilde zarar gördüğünü anlayan talihsiz kadın, tedavi olmak istiyor.
10Diğer Galeriler

Bit Pazarından 2 Liraya Aldığı Kulak Çubuğundan Servet Çıktı 24 Haziran Yeni Seçim Sistemi Nasıl, Seçim Süreci Nasıl İşleyecek? Perulu Güzel Maçın Önüne Geçti! Sahile Vuran ve İnsanları Şaşkına Çeviren Birbirinden Garip Nesneler Kısır Olmak İstemiyorsanız Bu 7 Besini Mutlaka Tüketin!