Genç Kadın Obeziteden Ölecekti, Tam 206 Kilo Verdi! - Son Dakika

Genç Kadın Obeziteden Ölecekti, Tam 206 Kilo Verdi!

20.02.2018 13:27

Nikki Wester'ın hikayesi tam bir azim ve kararlılık örneği. Bir zamanlar 294 kilo olan Nikki Wester tamı tamına 206 kilo verdi. 2015 yılında kiloları nedeniyle belgesele konu olan Nikki Wester'ın son halini görenler gözlerine inanmakta güçlük çekiyor...

1
ABD'nin Tennessee eyaletinde yaşayan 32 yaşındaki Nikki Wester o kadar kilo aldı ki ayağa kalkıp yürüyememeye ve duş bile alamamaya başladı. Kendi vücuduna hapsolmuş bir mahkûm gibiydi. Tam olarak 294 kiloydu. Hatta dünyaca ünlü bir televizyon kanalı 2015 yılında onun hayat hikâyesini konu alan bir belgesel çekmişti. Belgesel çekiminden 1.5 yıl sonra Nikki şimdi kendi durumundaki herkese ilham oluyor. Çünkü Nikki tam 206 kilo verdi. İşte Nikki Wester'in inanılmaz azim dolu hikâyesi.

2
Nikki, “Aşırı derecede kiloluyum. Vücudumdan dolayı çok acı çekiyorum ve bundan nefret ediyorum. Kendimi ise yemek yemeninin bir bağımlılık olduğuna ve bu bağımlılığın beni öldüreceğine ikna ettim” dedi.

3
Nikki'nin gastrik baypas ameliyatı başarılı geçti. Operasyondan bir yıl sonra tam 93 kilo vermişti. Özel bir eğitmen eşliğinde düzenli aralıklarla spor yaptı. Bu sırada ise sık sık terapistiyle görüştü.

4

Nikki 158 kiloya kadar düştüğünde doktor kendisini operasyona hazırladı. Nikki'nin bel bölgesinden 25 kilo ağırlığında deri alındı.

5
Tedavisi sırasında Nikki çok üzüleceği bir haber aldı. En yakın arkadaşı Michael, geçirdiği gastrik baypas operasyonu sonrası hayatını kaybetmişti. Michael'ın ölümü Nikki'yi mücadelesine devam etmesi için daha da kamçıladı.

6
Nikki şimdilerde 88 kilo ve fotoğraflarını Facebook sayfasında paylaşarak kendisi gibi olanlara ilham oluyor.

7
İşte Nikki ve ona benzer şekilde kilo vererek müthiş değişim yaşayan insanlar...

8
9
10
11
12

Son Dakika Genç Kadın Obeziteden Ölecekti, Tam 206 Kilo Verdi! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bu kaya, görünümü kadar neden olduğu batıl inançla da nam salmış Sürpriz bayramda geldi! Bengü, ikinci çocuğuna hamile WhatsApp'ın sözleşme onayı için verdiği süre bugün doldu! Twitter'da yer yerinden oynadı Serenay Sarıkaya, "Arkadaşım" dediği iş adamıyla fena yakalandı İsrail'in yok etmek için var gücüyle bombaladığı Hamas'ın tünelleri ilk kez görüntülendi
Advertisement